Policjanci ze Śródmieścia (Warszawa) opublikowali zdjęcie mężczyzny, który jest podejrzewany o napadanie na kobiety i zrywanie im złotych łańcuszków. Trzy takie zdarzenia miały miejsce w czwartek (25 lipca).

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży. Wizerunek osoby mogącej mieć związek ze zerwaniem złotego łańcuszka z szyi pokrzywdzonej zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży złotego łańcuszka, który został zerwany kobiecie z szyi 25 lipca tego roku na ulicy Wspólnej 71. Policjanci podejrzewają, ze ta sama osoba ma związek z dwoma identycznymi zdarzeniami, do których doszło w Warszawie tego samego dnia.

Wizerunek mężczyzny podejrzewanego o to przestępstwo zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać powołując się na numery sprawy KRP-D-III-4313/19 dzwoniąc na numer 22/ 603 91 83, albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

KSP

Zobacz również: