Policjanci z Komisariatu Policji w Kobyłce poszukują zaginionej 79-letniej Janiny Mulik, która ostatni raz była widziana w dniu 28 czerwca 2019r w rejonie skrzyżowania ulic Krechowiecka/ Mała w Kobyłce i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis: wiek z wyglądu 70-80 lat, wzrost 160 cm, budowa ciała szczupła, zgarbiona, pochylona do przodu, włosy długie – kolor kasztanowy, oczy zielone, proteza wszystkich zębów.

W chwili zaginięcia ubrana była w szarą marynarkę z rękawem ¾, sukienka koloru granatowego w białe kwiatki do kolan, białe skarpety, klapki koloru białego.

Zaginiona była ostatni raz widziana w dniu 28 czerwca 2019r w rejonie skrzyżowania ulic Krechowiecka/Mała w Kobyłce, zaginięcie zgłoszono w Komisariacie Policji w Kobyłce. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Wszelkie informacje o zaginionej kobiecie prosimy kierować do Komisariatu Policji w Kobyłce tel. (22) 786 36 60 lub do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43a, tel. (22) 60-47-900, (22)776-20-21 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: komendant.kp-kobylka@ksp.policja.gov.pl.

KSP

Zobacz również: