Czy 14-letnia Natalia jest przetrzymywana?

2
1312

Policjanci ze Starachowic w województwie świętokrzyskim poszukują 14-letniej Natalii Gontarz. Dziewczyna już 9 dni jest poza domem, a rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu. Na Natalię czeka jej zrozpaczona mama, która jest obecnie w 9 miesiącu ciąży, a także tata i brat.

Natalia Gontarz zaginęła 3 czerwca. Wychodząc z domu, wzięła telefon mamy i laptopa taty. Wiadomo, że komórka była aktywna do około godziny 14 tego samego dnia.Jak mówi w rozmowie z RadioZET.pl tata zaginionej, w czwartek z rodziną skontaktował się kolega Natalii, który potwierdził, że rozmawiał z nastolatką. Od tej pory rodzice nie mają o córce żadnych nowych informacji.

Profil dziewczyny w mediach społecznościowych jest obecnie nieaktywny, a z konta, do którego udało się zalogować mamie dziewczyny, usunięto wiadomości. Rodzice przypuszczają, że córka może mieć drugi profil.- To już jest dziewiąty dzień. Obawiamy się, że ktoś ją przetrzymuje, różne myśli przychodzą nam do głowy – mówi tata Natalii i dodaje – Jak gdzieś wychodziła, zawsze dawała znać, pisała: „nie przejmuj się, przyjdę jutro”. Każdy, kto widział nastolatkę lub posiada jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu proszony jest o pomoc. Natalia Gontarz jest szczupła, ma około 160 centymetrów wzrostu, blond włosy i niebiesko-szare oczy. Tata nastolatki podkreśla, że choć Natalia ma 14 lat, wygląda dojrzale.Żeby pomóc w poszukiwaniach, można zgłosić się osobiście do komendy przy ul. Armii Krajowej 27 w Starachowicach lub zadzwonić pod numery 41-276-03-25, – 05 bądź 997.

źródło: Radio Zet

2 KOMENTARZE

  1. Gowniara robi co chce, wczesniej mowila ze przyjdzie jutro (?!) Wszystko rodzicow wina, jak wychowali tak maja, zero wspolczucia moze ktoregos dnia ktos jej nakopie do tylka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ