Policjanci ze Starachowic w województwie świętokrzyskim poszukują 14-letniej Natalii Gontarz. Dziewczyna już 9 dni jest poza domem, a rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu. Na Natalię czeka jej zrozpaczona mama, która jest obecnie w 9 miesiącu ciąży, a także tata i brat.

Natalia Gontarz zaginęła 3 czerwca. Wychodząc z domu, wzięła telefon mamy i laptopa taty. Wiadomo, że komórka była aktywna do około godziny 14 tego samego dnia.Jak mówi w rozmowie z RadioZET.pl tata zaginionej, w czwartek z rodziną skontaktował się kolega Natalii, który potwierdził, że rozmawiał z nastolatką. Od tej pory rodzice nie mają o córce żadnych nowych informacji.

Profil dziewczyny w mediach społecznościowych jest obecnie nieaktywny, a z konta, do którego udało się zalogować mamie dziewczyny, usunięto wiadomości. Rodzice przypuszczają, że córka może mieć drugi profil.- To już jest dziewiąty dzień. Obawiamy się, że ktoś ją przetrzymuje, różne myśli przychodzą nam do głowy – mówi tata Natalii i dodaje – Jak gdzieś wychodziła, zawsze dawała znać, pisała: „nie przejmuj się, przyjdę jutro”. Każdy, kto widział nastolatkę lub posiada jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu proszony jest o pomoc. Natalia Gontarz jest szczupła, ma około 160 centymetrów wzrostu, blond włosy i niebiesko-szare oczy. Tata nastolatki podkreśla, że choć Natalia ma 14 lat, wygląda dojrzale.Żeby pomóc w poszukiwaniach, można zgłosić się osobiście do komendy przy ul. Armii Krajowej 27 w Starachowicach lub zadzwonić pod numery 41-276-03-25, – 05 bądź 997.

źródło: Radio Zet

Zobacz również: