Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie poszukują zaginionego 79-letniego Janusza Wąsowskiego, który w dniu 30 maja 2019 r. pomiędzy godziną 2:00, a 8:00 wyszedł z miejsca zamieszkania. Nie zabrał ze sobą telefonu, dokumentów, ani kluczy od mieszkania. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu ze zgłaszającą. Mężczyzna choruje na choroby Alzheimera i Parkinsona. Nie przyjmuje na stałe żadnych leków, fizycznie sprawny.

Rysopis: wzrost ok. – 164 cm, budowa ciała szczupła, włosy siwe, widoczna łysina, kolor oczu niebieskie, uszy średnie, nos średni, uzębienie sztuczne, proteza zębowa.

Ubranie: koszulka koloru niebieskiego, kalesony koloru czarnego, klapki koloru granatowego, kaszkiet koloru czarnego. Zabrał ze sobą torbę materiałową koloru czarnego.

Znaki szczególne: brak.

Stan zdrowia: Mężczyzna choruje na choroby Alzheimera i Parkinsona. Nie przyjmuje na stałe żadnych leków, fizycznie sprawny.

Zaginiony w dniu 30.05.2019r. pomiędzy godziną 2:00, a 8:00 wyszedł z miejsca zamieszkania. Nie zabrał ze sobą telefonu, dokumentów, ani kluczy od mieszkania. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu ze zgłaszającą.

Wszelkie informacje o zaginionym mężczyźnie prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43a, tel. (22) 60-47-900, (22)776-20-21 jak również można kontaktować się z najbliższą jednostką Policji lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: komendant.wolomin@ksp.policja.gov.pl, dyżurny.wolomin@ksp.policja.gov.pl

KSP

Zobacz również: