Trwają poszukiwania matki pięciorga dzieci, która zaginęła w ubiegły piątek. Jej samochód odnaleziono po kilku dniach, porzucony na terenie popularnego obszaru rekreacyjnego. Kobieta zniknęła po dwuletniej wyczerpującej batalii rozwodowej. Wielokrotnie mówiła, że obawia się męża i tego, co może jej zrobić.

Policja stanu Connecticut intensyfikuje poszukiwania 50-letniej Jennifer Dulos. Kobieta zniknęła w piątek, a jej pojazd, czarny Chevrolet Suburban, został znaleziony tej nocy na popularnym obszarze rekreacyjnym o powierzchni ponad 120 hektarów w mieście New Canaan.

Tajemnicze zaginięcie kobiety nastąpiło po dwóch latach walki z mężem, Grekiem, Fotisem Dulosem, o opiekę nad pięciorgiem dzieci. Złożyła pozew o rozwód w 2017 r. Sądowi powiedziała, że obawia się temperamentu męża. Wiem, że zemści się, próbując skrzywdzić mnie w jakiś sposób” – powiedziała, opisując siebie jako „sterroryzowaną” przez mężczyznę z „bogatą historią kontrolowania, niestabilnych zachowań i urojeń”.

Jennifer wyprowadziła się z Farmington do New Canaan wraz z dziećmi w wieku od 8 do 13 lat, nad którymi otrzymała wyłączną opiekę fizyczną. Musiała jednak dzielić się z mężem opieką prawną po tym, jak sąd stwierdził brak dowodów na to, że dzieci są w niebezpieczeństwie. Z kolei Fotis złożył zawiadomienie, że dzieci są przetrzymywane przez matkę nadzorem wynajętego, uzbrojonego strażnika w mieszkaniu w Nowym Jorku.

Walka o dzieci nie była jednak jedynym punktem zapalnym. Jak podaje „Hartford Courant”, 50-latka pozwała też męża o to, że nie oddał jej 2,5 mln dolarów, które pożyczyła mu na interesy związane z obrotem nieruchomościami. Czy to sprawiło, że postanowił pozbyć się żony? Na razie nie wiadomo.

źródło:fakt.pl

Zobacz również: