W piątek 24 maja zaginął Marek Dormowicz. Mężczyzna, zamieszkały przy ulicy Łódzkiej (osiedle Czerniewice) w Toruniu ma 67 lat i 167 cm wzrostu. Pan Marek wyszedł z domu w piątek około godziny 10:00. Nie wiadomo dokładnie dokąd udał się mężczyzna. Najprawdopodobniej kierował się do sklepu osiedlowego, jednak nie zabierał ze sobą żadnych rzeczy osobistych.

Informacje o zaginionym mężczyźnie udostępniła na Facebooku apelująca o pomoc rodzina, podając podstawowe informacje i cechy charakterystyczne Pana Marka.

Rysopis zaginionego Marka Dormowicza:

Wzrost: 167cm
Waga: 70kg
Kolor włosów: ciemne/siwe lekko łysiejący
Kolor oczu: zielone
Znaki charakterystyczne: tatuaż na prawym ramieniu – myszka miki, okulary, szeroki nos
Informacje o stanie zdrowia: mężczyzna choruje na nadciśnienie i serce, może wymagać pomocy medycznej.

25 maja do Komendy Miejskiej Policji w Toruniu wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 67-letniego mężczyzny. Informacje o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od rodziny zaginionego – podaje Wioletta Dąbrowska Rzecznik Prasowa Toruńskiej Policji. Policja pracuje nad ustaleniem szczegółów całego zajścia.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszonę są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 112. W poszukiwania zaangażował się również Fanpage „Zaginieni przed laty” z którego przedstawicielami można kontaktować się w wiadomości prywatnej na Facebooku.
Informacje na Facebooku: TUTAJ

źródło: nowosci.com.pl

Zobacz również: