fot. Policja

Sekcja Kryminalna KPP w Mińsku Mazowieckim prowadzi sprawę identyfikacyjną dot. ujawnionego w dniu 14.09.1997 r. w Mińsku Maz. na ul. Małopolskiej nieprzytomnego nn mężczyzny, który następnie w dniu 03.01.1998 r. zmarł w szpitalu w m. Wyrozęby pow. Sokołów Podlaski.


Uwaga: w chwili przewiezienia do szpitala w/w mężczyzna nie posiadał zarostu. Zdjęcia zostały wykonane miesiąc po jego ujawnieniu.

 Wzrost ok. 165 cm, kolor włosów: ciemne krótkie proste. Znaki szczególne: blizna po prawej stronie brzucha przechodząca od podżebrza do biodra prawego, zmiany łuszczycowe na udzie i kolanie prawym. Rysopis denata: wiek z wyglądu 40-45 lat, wzrost ok. 165 cm, sylwetka szczupła, włosy ciemne krótkie proste, czoło średnie, nos długi wąski, uszy średnie owalne. Znaki szczególne: blizna po prawej stronie brzucha przechodząca od podżebrza do biodra prawego, zmiany łuszczycowe na udzie i kolanie prawym.
Ubrany był w spodenki męskie kol. granatowego w drobne kwiaty, koszula z dzianiny typu „polo” z długim rękawem w kolorze beżowo-szarym, sweter wełniany typu „serek” kol. brązowego, buty typu „mokasyny” kol. szaro-beżowego, skarpety –ściągacz kol. czerwonego na pozostałej powierzchni wzór kol. niebiesko-szaro-czerwonego, chusteczka do nosa kol. zielonego, grzebień kol. żółtego ok. 10 cm długości, spodnie typu jeans kol. niebieski z paskiem kol. czarnego z materiału skóro-podobnego, marynarka kol. granatowego w prążki zapinana na dwa guziki.
Mężczyzna przy sobie posiadał: papierosy Klubowe, paczka zapałek, klucz metalowy z przymocowaną tasiemką, grzebień kol. żółtego ok. 10 cm długości. Odzież jak i rzeczy, które przy sobie posiadał były w znacznym stopniu zniszczone, zabrudzone i porwane.

Wszelkie informacje prosimy przekazywać pod nr telefonu (025) 759 72 34 lub 112 i 997

Zobacz również: