Zwabił likierem dwie dziewczyny do swojego domu i zgwałcił je. Ale ich rodzice nie poszli na policję. Przyszli do domu 21-letniego gwałciciela i go skatowali.  Mówiąc  przy tym: – Jesteśmy tutaj policjantami i sędziami. To my wymierzymy ci sprawiedliwość. Zobaczysz co robimy z gwałcicielami.

21-latek leżał zmasakrowany na podłodze, po tym jak odwiedziło go  sześciu członków rodzin dwunastolatki i czternastolatki, które padły ofiarą gwałtu.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

Historia zaczyna się w sobotni wieczór w sierpniu 2018 roku, kiedy dziewczyna zadzwoniła do swojej starszej siostry i powiedziała jej, że została zgwałcona przez 21-letniego mężczyznę. Zaprosił on 12-latkę i 14-latkę na wiśniowy likier, a następnie wykorzystał je seksualnie. Wkrótce po tym, jak dziewczyna powiedziała siostrze, co się stało, kilku rozgniewanych członków rodziny zebrało się w domu ich rodziców. Matka jednej z zaatakowanych dziewczyn, która również brała udział w ataku, powiedziała później podczas przesłuchania przez policję: – Nie wierzę w system prawny, w którym gwałciciele są uwalniani.

Wściekła rodzina szybko ukarała 21-latka w jego domu.  Przyjechali ubrani na czarno w kamizelki klubowe motocyklistów. Gdyż jeden z ojców i jego przyjaciel są związani z klubami MC.   21-letni gwałciciel dzieci został wprowadzony do kuchni, posadzony na krześle i  pięściami po twarzy. Według zaświadczeń lekarskich ma głębokie cięcie na czole, wstrząs mózgu, złamania kości szczęki, obrzęk wokół oka,  podbite oko i policzki. Przez chwilę był nieprzytomny. Kazali mu też szybko opuścić miejscowość.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

 – W przeciwnym razie wrócimy i nie będziemy tak przyjaźni jak teraz – zaznaczyli.

Sześciu podejrzanych nie przyznało się do popełnienia przestępstwa.
Proces rozpoczyna się w tym tygodniu, a prokurator Malin Mellin nie widzi okoliczności łagodzących.

eps

 

4 KOMENTARZE

  1. Z jednej strony powiem, że draniowi należał się wpierdol, ale od policjantów a nie taki, a z drugiej strony…my jesteśmy niby cywilizowanym społeczeństwem, a mamy wrażenie, że po prostu nerwy nam puszczają. I to nawet nie jest nic dziwnego, bo każdy skoczyłby w ogień za swoim dzieckiem. Znów wzięły górę emocje, uczucia, zamiast realnego podejścia do sprawy. Ale cóż…rodzice nigdy nie będą podchodzili do krzywdy swoich dzieci bez emocji, Tak było, jest i będzie. Coś w tym jest.

  2. Medale powinni im dać! nie dziwię się, że nie wierzą w system prawny. Z gwałt dostanie kilka, może kilkanaście lat. Do tego przez te lata to podatnicy będą go utrzymywać…To nie jest adekwatna kara

ZOSTAW ODPOWIEDŹ