Wydział Kryminalny KWP w Szczecinie prowadzi czynności identyfikacyjne związane z ustaleniem tożsamości osoby, której zwłoki znaleziono w październiku 2017 roku w powiecie koszalińskim. Specjaliści z Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie zrekonstruowali wizerunek mężczyzny. Teraz policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jego danych.

16 października 2017 roku, o godz. 14:15 w Kędzierzynie (pow. koszaliński), doszło do potrącenia przez pociąg mężczyzny, który na skutek odniesionych, licznych obrażeń zmarł.

Mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru granatowego, spodnie dżinsowe koloru czarnego, koszulę w drobną kratkę w kolorze czerwono – niebiesko – białym, podkoszulek w kolorze czarnym, czapkę typu kaszkiet w kolorze granatowym, szare półbuty.

Rozległy stopień obrażeń, brak dokumentów i innych przedmiotów przy mężczyźnie, nie pozwolił na identyfikację jego tożsamości. Także wszystkie inne czynności przeprowadzone w toku postępowania nie doprowadziły do ustalenia danych zmarłego.

W związku z tym policjanci skorzystali z umiejętności biegłych z zakresu antropologii sądowej, którzy przeprowadzili rekonstrukcję wizerunku. W ten sposób została opracowana grafika z prawdopodobnym wyglądem zmarłego, którą publikujemy. Mężczyzna mógł mieć 60 – 65 lat.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Wojewódzką Policji w Szczecinie, pod numerem telefonu 91-82-11-725, lub poprzez e-mail poszukiwania.kwp@sc.policja.gov.pl

KWP w Szczecinie

Zobacz również: