Siedmiu muzułmańskich mężczyzn zostało aresztowanych za uprowadzenie kobiety i zgwałcenie jej ją w piwnicy kawiarni w Helsingborgu, w Szwecji. Swojej ofierze grozili  bronią palną. Teraz dwóch z nich zostało skazanych, obaj ubiegali się o azyl z Syrii. Jeden z nich otrzymał wcześniej nakaz wydalenia, ale mimo to był nadal tolerowany na terytorium Szwecji.
28-letni Khaled Azez Hegrs i 23-letni Tareq Bakkar, zostali skazani za porwanie i gwałt na kobiecie w piwnicy kawiarni Vattenpipan w Helsingborgu.
Kobieta została wciągnięta do samochodu w Malmö przez czterech mężczyzn, a następnie uprowadzona do kawiarni w Helsingborgu, gdzie czekało już więcej mężczyzn, aby ją zgwałcić.
Kiedy samochód przyjechał, kobieta została siłą zabrana do piwnicy. Khaled pociągnął ją za włosy, pchnął ją na sofę i przytrzymał rękoma i nogami, kiedy ściągał jej ubrania. Pod groźbą użycia broni zmusił ją do seksu oralnego, pochwowego i analnego.
Następnie powiedział kobiecie, że sześciu pozostałych Arabów również ją zgwałci – zeznał ofiara podczas przesłuchania.
Została następnie zgwałcona przez Tareqa, który złapał ją za ramiona, przyciągnął do siebie i rozwarł  jej nogi.
Kobieta powiedziała, że ​​w sumie sześciu z siedmiu mężczyzn ją zgwałciło. Była  również gwałcona przez dwie osoby równocześnie.
Ale, według prokuratora, wobec pięciu mężczyzn, którzy byli pierwotnie w areszcie, nie było „wystarczających dowodów, aby ich skazać. A zatem tylko dwóch – Khaled i Tareq – usłyszało wyroki
Obaj zostali skazani na cztery lata więzienia za porwanie i gwałt.
eps

Zobacz również: