25-letnia z Wielkiej Brytanii, jako 13-latka,  była wykorzystana przez 40 mężczyzn. Kobieta postanowiła podzielić się tą traumatyczną historią i opisać ją w książce „Pimped”. Opowieść Samanthy budzi grozę.

Wszystko wydarzyło się w 2007 roku. 13-letnia wówczas Samantha poznaje Amandę Spencer. Obie dziewczyny zaczynają się przyjaźnić. Jak pisze Owens, Spencer była jej „najlepszą przyjaciółką”. Kupowała jej ubrania, buty. Wszystko zmieniło się wówczas, gdy odkryła jej mroczną tajemnicę.

Okazało się, że Amanda jest członkinią gangu. Nastolatka miała za zadanie przekazywać dzieci pedofilom. Nastolatki były upijane, a następnie zmuszane do seksu z dorosłymi. W rozmowie z „The Sun” opowiedziała o uczuciach, jakie towarzyszyły jej przy pierwszym stosunku. – Kiedy zaczął mnie wykorzystywać, moje serce mocniej biło, a łzy spływały mi po policzkach – mówiła 25-letnia dziś kobieta.
Samantha została przywieziona do domu, w którym czekało na nią pięciu mężczyzn. Jak wynika z jej relacji, została trzykrotnie wykorzystana przez swoich oprawców. – Zdałam sobie wówczas sprawę, że Amanda nie jest moją przyjaciółką – mówi Owens.

Horror Samanthy trwał pięć lat. Przez ten czas, dziewczyna była wykorzystana przez 40 mężczyzn. W wieku 18 lat, Owens trafiła do Zakładu Poprawczego za kradzież. Tam, podzieliła się wstrząsającą historią z koleżanką z poprawczaka.

– Byłam dzieckiem. To, w jaki sposób wykorzystała mnie Amanda było wstrząsające. W końcu postanowiłam podzielić się tą historią z innymi. Opowiedziałam ją pracownikowi zakładu, a następnie policji – mówiła Samantha w rozmowie z „The Sun”.

Po dwuletnim śledztwie, w 2014 roku skazano Amandę Spencer na 12 lat. Wraz z nią skazano pięciu mężczyzn na 14 lat więzienia za wykorzystywanie seksualne nieletnich.

– Ta książka ma pomóc ofiarom gwałtu, aby wiedziały, że nie są same – mówi „The Sun” Owens.

źródło:fakt.pl

Zobacz również: