Mężczyzna skoczył z mostu im. Józefa Piłsudskiego w Toruniu pod koniec stycznia. Do dziś go nie odnaleziono i nie ustalono jego tożsamości. Funkcjonariusze dotarli do monitoringów, na których najprawdopodobniej zarejestrowany został wizerunek tego mężczyzny i liczą, że ktoś pomoże ustalić, kim był.

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu ustalają tożsamość mężczyzny, który pod koniec stycznia tego roku skoczył z mostu im. Józefa Piłsudskiego. Funkcjonariusze dotarli do monitoringów, na których najprawdopodobniej zarejestrowany jest wizerunek tego mężczyzny. Wszystkich, którzy rozpoznają tę osobę prosimy o kontakt.

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu prowadzą pod nadzorem prokuratury postępowanie w sprawie zdarzenia, do jakiego doszło 28 stycznia tego roku około godz. 16:30. Z mostu drogowego im. Józefa Piłsudskiego skoczył do nurtu Wisły mężczyzna. Pomimo podjętej akcji ratunkowej nie zdołano odnaleźć tej osoby. Do tej pory nie ustalono również jej tożsamości. Policjanci dotarli do zapisu monitoringu, na którym najprawdopodobniej widoczny jest wizerunek tego mężczyzny. Nagranie zostało zarejestrowane chwilę przed zdarzeniem na przejściu dla pieszych przy Placu Mariana Rapackiego. Mężczyzna przechodzi przez przejście od strony starówki w kierunku ul. Fryderyka Chopina.

Wszystkie osoby, które rozpoznają tę osobę proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem  Dochodzeniowo-Śledczym Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście przy ul. PCK 2. Numer telefonu (56) 641 24 52 lub 112.

KMP Toruń

Zobacz również: