Wczoraj podczas kolejnego dnia akcji poszukiwawczej policjanci odnaleźli na rzece Huczwa ciało poszukiwanego od stycznia 18-latka z Hrubieszowa. W prawie dwumiesięczne poszukiwania zaangażowało się wiele służb ze specjalistycznym sprzętem oraz ludzie, którzy śpieszyli z bezinteresowną pomocą.

Przypominamy, że do zaginięcia 18-latka z Hrubieszowa doszło w nocy z 6 na 7 stycznia bieżącego roku. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu  podjęli niezwłocznie działania poszukiwawcze. Jak wynikało z ustaleń, 18-latek przebywał na imprezie, a następnie wyszedł z lokalu i udał się w kierunku miejscowości Brodzica. Policjanci sprawdzali różne ewentualności, gdzie mógł udać się zaginiony. Sprawdzano każdy ślad i każdą informację, która do nas napływała. Funkcjonariusze odnaleźli na śniegu ślady 18-latka oraz miejsce, gdzie jak ustalono chłopak mógł osunąć się do rzeki. Z pomocą wielu służb i specjalistycznego sprzętu sprawdzano w bardzo trudnych warunkach pogodowych koryto rzeki Huczwa oraz tereny przyległe. W poszukiwania pomimo niesprzyjających warunków pogodowych zaangażowało się bardzo wiele osób, które bezinteresownie ruszyły z pomocą.

7 marca podczas kolejnego dnia akcji poszukiwawczej policjanci odnaleźli na rzece Huczwa ciało poszukiwanego od stycznia 18-latka z Hrubieszowa.

KPP Hrubieszów

Zobacz również: