26-letni mężczyzna został aresztowany przez hiszpańską policję po tym, jak przyznał się do zabicia swojej matki i rozdrabniania jej ciała na ponad 1000 kawałków,  przed ich zjedzeniem.

Alberto Sanchez Gomez przyznał się do brutalnego zabójstwa swojej 66-letniej matki, Marii Soledad Gomez, po tym, gdy policjanci przybyli do jego apartamentu w Madrycie, pytając o kobietę, której nie widziano przez miesiąc, donosi hiszpańska gazeta El Mundo .

Sanchez podobno przyznał się do zabicia i rozczłonkowania swojej matki, gotowania części jej ciała i wyrzucania narządów do kosza. Przerażające wyznanie doprowadziło policję do odkrycia częściowych szczątków kobiety w sześciu dużych pudełkach.

Policja ujawniła szczegóły makabrycznej sprawy, ogłaszając aresztowanie Gomeza w Facebok .

Były kelner przyznał się także do jedzenia gotowanych szczątków swej matki, a także do karmienia nimi psa. Potworne szczegóły zostały ujawnione w sobotę, gdy Sanchez pojawił się w sądzie.

– Kawałki ciał kobiety są tak małe, że prawie niemożliwe będzie wykrycie, jak ją zabił. Minęło też dużo czasu – powiedział rzecznik policji El Pais. Ciało zostało przetransportowane do Instytutu Anatomicznego Kryminalistyki w celu przeprowadzenia autopsji.

Sanchez ma na koncie aresztowania za przestępstwa związane z narkotykami i przemocą domową wobec matki.

voe