Policja poinformowała o zaginięciu 20-letniego Adriana Dudka z Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie). Mężczyzna ostatni raz był widziany 22 grudnia. Rodzina apeluje o pomoc.

W dniu 22 grudnia w Brodnicy, zaginął 20-letni Adrian Dudek. 20-latek wyszedł ok. godz. 22.00 z miejsca swojego zamieszkania, przy ulicy 700- lecia. Po wyjściu z domu, chłopak oddalił się w nieznanym kierunku, do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: 180 cm wzrostu, sylwetka średnia, włosy krótkie ciemne, proste, zarost na twarzy – broda średniej długości, nos prosty szerokie nozdrza, uszy normalne przylegające, uzębienie pełne.

 Znaki szczególne: na prawym boku posiada znamię w postaci ciemnej plamy o wielkości około 20 cm,

Ubrany był:  kurtka moro w jasnych kolorach, bez kaptura, czarna bluza z kapturem, czarne spodnie dresowe

Wszystkie osoby, które widziały,  w którym kierunku oddalił się Adrian Dudek,   jak również te osoby, które znają miejsce pobytu 20-latka, proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji pod numerami tel. 112 lub 997.

Policjanci apelują do właścicieli ogródków działkowych aby sprawdzili swoje domki letniskowe, altany i pomieszczenia gospodarcze za zaginionym Arkadiuszem Dudek.

KPP Brodnica