Do makabrycznie wyglądającego wypadku z udziałem trzech samochodów doszło w czwartek w miejscowości Ilino w woj. mazowieckim. Kierowca bmw próbował wyprzedzić dostawcze iveco, podczas gdy taki manewr podjął wcześniej kierowca jadącego za nim forda mondeo. Do szpitala trafiły dwie osoby, ale na szczęście okazało się, że nie odniosły poważnych obrażeń.

– Około godz. 14 na DK 10 między Płońskiem a Drobinem w woj. mazowieckim, w miejscowości Ilino, kierujący pojazdem bmw, jadący z żoną 62-latek podjął manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego iveco, ale w tym samym czasie wyprzedzał już te pojazdy – i bmw, i iveco – ford mondeo, którym kierował 42-latek – powiedział dla tvp.info asp. Norbert Cibor Zespołu Prasowego KWP w Radomiu.
Bmw zderzyło się z fordem, po czym uderzyło jeszcze w samochód dostawczy i razem z nim wylądowało w rowie.

Kraksa wyglądała bardzo groźnie, jednak okazało się, że wszyscy wyszli z niej cało. Do szpitala trafiły dwie osoby jadące bmw, ale ich obrażenia nie są poważne i wydarzenie zostanie prawdopodobnie sklasyfikowane jako kolizja.
Policja bada okoliczności wypadku. Wszystko wskazuje na to, że odpowiedzialność za jego spowodowanie poniesie kierowca bmw. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

źródło: