Gwiazdor „Chłopaków do wzięcia” zatrzymany przez policję

0
Fot. Policja

Gwiazdor „Chłopaków do wzięcia” zatrzymany przez policję. Jak się dowiedzieliśmy, chodzi o Ryszarda D. „Szczenę”. 35-latek był poszukiwany trzema listami gończymi m.in. za oszustwo kredytowe. Funkcjonariusze zaskoczyli go w Gdańsku. Mężczyzna pracował tam na budowie.

Na trop Ryszarda D. wpadli mundurowi z Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP w Radomiu. Policjanci potrzebowali niespełna tygodnia, by ustalić, gdzie przebywa 35-latek. „Szczena” z „Chłopaków do wzięcia” był poszukiwany trzema listami gończymi przez sądy z Pułtusku, Warszawie i Bydgoszczy m.in. za prowadzenie pojazdu po alkoholu i oszustwo kredytowe.

Funkcjonariusze zatrzymali go w Gdańsku, gdzie aktualnie mieszkał i pracował na budowie. – Mężczyzna był kompletnie zaskoczony widokiem policjantów. Funkcjonariusze doprowadzili 35-latka do najbliższej jednostki policji, a po sporządzeniu dokumentacji trafił on do najbliższego aresztu – poinformował Rafał Jeżak z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. – Warto przypomnieć, że sekcja Poszukiwań i Identyfikacji Osób istnieje od jesieni 2016 r. Swoją podległością należy do struktury Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu – dodał.

źródło.fakt.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ