Honda została wyrzucona wprost pod scanie. Zginęła 19-latka i 21-latek

0

Tragiczny wypadek miła miejsce w Biłgoraju. 22-latek podróżujący z 19-letnią pasażerką uderzył w stojący na drodze samochód. Siła uderzenia wyrzuciła auto na przeciwny pas, którym jechała akurat ciężarówka. Nie udało się ich uratować.

Biłgorajscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w sobotę na trasie Korytków Duży – Sokołówka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że zderzyły się trzy samochody osobowe i ciężarówka. W wypadku zginęli mieszkańcy naszego powiatu 19-letnia kobieta i 22 -letni mężczyzna, którzy podróżowali osobową hondą.

Około godziny 20:30 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał informację o wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych i ciężarowej scanii. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że na drodze doszło do awarii samochodu marki volkswagen, którym kierował 57-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Samochód był spychany na pobocze. Za vw zatrzymał się kierowca forda 26-latek z powiatu janowskiego, natomiast 22-letni kierowca osobowej hondy, który podróżował z 19-letnią pasażerką. Jak wynika ze wstępnych ustaleń w wyniku nie zachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu nie zatrzymał się i uderzył w forda, który z kolei uderzył w vw.

Następnie honda został wyrzucony na przeciwny pas ruchu wprost pod jadącą z naprzeciwka ciężarówkę scania z naczepą. Osoby podróżujące hondą były zakleszczone w pojeździe. Pomimo podjętych natychmiast czynności ratunkowych nie udało się uratować 22-latka i 19-letniej pasażerki. Oboje byli mieszkańcami powiatu biłgorajskiego. Samochodem ciężarowym kierował 31-letni obywatel Ukrainy.

Nikt z pozostałych osób biorących udział w zdarzeniu nie odniósł obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi. Wszystkie samochody biorące udział w zdarzeniu zostały zabezpieczone. Decyzją prokuratora ciała osób, które zginęły zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych. Na miejscu pracowali policjanci, prokurator, strażacy i ratownicy. Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana. Policjanci kierowali podróżujących na objazdy. Obecnie trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

KPP Biłgoraj

 

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ