Poranione ciało rosyjskiego mafiosa  z dziesiątkami ran kłutych znaleziono w jego mieszkaniu w Moskwie.   Michaił Chaczaturian został zamordowany w windzie przez swoje trzy  nastoletnie córki. Jak mówią,  jego śmierć przyniosła im ulgę po latach nadużyć i wykorzystywania.

Córki Kristina (19 lat), Angelina (18 lat) i Maria (17 lat) – zostały zatrzymane w miniony piątek, i oskarżone o zabicie własnego ojca –  potwierdziły rosyjskie organy ścigania.

Michaił Chaczaturian pragnął an co dzień uchodzić za przyzwoitego, religijnego człowieka. Jednak  sąsiedzi określali go, jako „agresywnego szefem mafii”, a jego córki z przyznały się do morderstwa, twierdząc, że było ona efektem znęcania się umysłowego i fizycznego oraz wykorzystywania seksualnego przez  ojca.

– Nienawidziliśmy go i chcieliśmy tylko jednego, albo, że zniknął na zawsze – powiedziała Kristina policji. – Chcieliśmy, żeby po prostu odszedł i nigdy nie wrócił.

Przyjaciele i sąsiedzi twierdzili, że Chaczaturian  był okrutnym ojcem i mężem, uzależnionym od heroiny. Jego żona i syn wyprowadzili się od niego. Pozostały z nim trzy córki. 57-latek  terroryzował nastolatki.  Był cały czas podsłuchiwane i obserwowane przez monitoring podczas jego nieobecności w domu. Zabronił im chodzenia do szkoły i bił, jeśli odważyły się mu sprzeciwić.

– Zawsze je biłRaz zabrał je do lasu i groził, że je zabije. Matka uciekła przed nim, zakazał im wszelkich kontaktów z nią – powiedział przyjaciel rodziny

Inny znajomy powiedział kanałowi telewizyjnemu Telegram Mash, że jego kary wobec córek były często bardziej twórcze i sadystycznie niż proste bicie.

Gangster zgwałcił jedną z  córek, doprowadzając nastolatkę do próby samobójczej. Przyjaciółka rodziny potwierdziła tę historię, mówiąc, że wiedziała, że ​​przynajmniej jedna z dziewcząt została wykorzystana seksualnie. Ponoć  ​​zdeprawowany ojciec  „stale uwodził” swoje córki.

Reakcje na śmierć gangstera są różne. Jedna z moskiewskich  agencji opisuje, w jaki sposób dziewczęta z wyprzedzeniem, planowały morderstwo swojego ojca a 17-letnia Maria dźgnęła go 35 razy w szyję i klatkę piersiową, 18-letni Angelina uderzała ojca w głowę a Kristina  uzyła gazu pieprzowego, zanim wbiła mu nóż przez serce.

Ponoć Chaczaturian  wróciły do ​​domu pod wpływem narkotyków i przyjechały i zagroził ​​jednej z dziewcząt nożem, raniąc ją. Pozostałe dziewczyny obezwładniły ojca, i zabiły go jego nożem

– Podczas przesłuchania dziewczęta przyznały się do winy i wyjaśniły, że miały bardzo złe relacje z ojcem, które nasilały się od dawna – powiedział w poniedziałek rzecznik Komitetu Śledczego Rosji.

 Grozi im  teraz kara od 10 do 15 lat pozbawienia wolności.

Policja przeszukała audi Q7 Chaczaturiana, znaleziono w nim:  dwa kilogramy heroiny, dwa karabiny, trzy pistolety i działko sygnałowe.

neps

 

Zobacz również: