Ashraf Khan (81 lat) zaczął nadużywać seksualnie swojej córki w latach 80. Dziewczyna urodziła się w Pakistanie, gdzie poślubiła swojego męża, zanim przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii, by dołączyć do swojego ojca, również obywatela Pakistanu.

Kobieta urodziła troje dzieci, których ojcem był jej ojciec. Dopiero na łożu śmierci ofiara opowiedziała o tym swojemu mężowi – donoszą Telegraph i Argus.

Jej mąż nie poinformował jednak o tym władz. Gdyż chciał dalej opiekować się dziećmi, które uznawał za własne. Po procesie dorosłe już dzieci podziękowały mu za to, że wychował je jak własne potomstwo.

Tymczasem Khan zaprzeczył stosunkom seksualnym z córką.

Jednak ​​badania DNA potwierdziły to co kobieta powiedziała w chwili śmierci. Także inne dowody medyczne zostały przedstawione sądowi, Wskazują one na nieprawidłowości genetyczne, które częściej występują u dzieci urodzonych w związkach kazirodczych.

W końcu 81-letni pakistański mężczyzna przyznał się do kazirodztwa i został skazany na cztery i pół roku więzienia.

Z badań dokonanych w 2017 roku wynika, że w londyńskiej dzielnicy Redbridge jeden na dziesięć zgonów niemowląt w pakistańskiej społeczności była wynikiem komplikacji genetycznych wynikających z pokrewieństwa rodziców.

voe

Zobacz również: