Egipski imigrant, 29-letni Aly E. dokonał co najmniej 13 napaści seksualnych na kobiety – donosi niemiecki dziennik BILD .
Aly E. miał 14 lat, kiedy opuścił swoją ojczyznę i przybył do Niemiec. Wiele lat później, kilkanaście kobiet w berlińskich stacjach metra i stacjach stało się jego ofiarami.
Co najmniej 13 kobiet zostało napadniętych seksualnie i zastraszonych na linii metra nr 6. Egipski imigrant ​​wsadzał kobietom rękę między nogi, chwytał pośladki lub masturbował się przed nimi.
Jedno z takich zdarzeń miało miejsce 17 lutego tego roku. Aly E. podobno złapał kobietę „od tyłu pod sukienką, a jednocześnie zadowalał się” – czytamy.
W miniony wtorek przyznał się do napaści seksualnej w sądzie okręgowym, powołując się na swoistą wymówkę za swoje zbrodnie.
– W Egipcie takie rzeczy zdarzają się bardzo często, i nikogo nie karzą za to. Nie znam takiego prawa. W mojej wiosce nie było policji. Nikt mi nie powiedział, że to źle – bronił Aly E.
Sędzia zwrócił się do pozwanego: – Masz na myśli, że możesz to robić tutaj, w Niemczech? Chwytanie kobiet między nogami i publiczne masturbowanie jest twoim zdaniem dozwolone?
Przestępca seksualny broni się tym razem twierdząc: – To właśnie zrobiła ze mną heroina i alkohol.
Ponadto w sądzie Aly E. oskarżył tłumacza o bycie rasistą za popełnienie błędu w tłumaczeniu.
Wyrok spodziewany jest 2 sierpnia. W Egipcie obowiązuje prawo, które za molestowanie seksualne i gwałt, pozwala skazać na dożywocie.

voe

Zobacz również: