Ostatni dzwonek już wybrzmiał, a szkolne klasy i korytarze całkowicie opustoszały. Czy w wakacje ktokolwiek chciałby wrócić do szkolnej ławki? Z pewnością nie! A gdyby tak połączyć beztroską, letnią zabawę z nauką języka obcego? Podczas kreatywnych warsztatów językowych w Galerii Łomianki angielskie i francuskie słówka wchodzą do głowy same!

 

Wakacje to czas beztroski – wolny od zajęć dodatkowych czy odrabiania lekcji. Niestety przez dwa letnie miesiące pewne, ciężko wypracowane podczas roku szkolnego, umiejętności potrafią umknąć. Tak bywa z językami obcymi – nieużywane słówka niepostrzeżenie „wyparowują” z pamięci. Z myślą o tych, którzy nie chcą wypaść z rytmu Galeria Łomianki przygotowała wakacyjną edycję kreatywnych warsztatów językowych.

Zajęcia w Galerii Łomianki odbywają się regularnie w godzinach 17:30 – 18:10 – z języka francuskiego  w czwartki, a z języka angielskiego w piątki. To połączenie wspaniałej zabawy i pożytecznej nauki w jednym. Do cotygodniowych warsztatów dołączyć można praktycznie w każdej chwili – bez konieczności uczestniczenia w poprzednich edycjach.

W trakcie zajęć wykorzystywane jest połączone podejście techniki TPR oraz Arts & Crafts. Total Body Response to metoda nauczania poprzez zachęcanie do reagowania na treści w aktywny sposób. Dzieci nie są usadzane w ławkach, lecz zachęcane do różnorodnych zabaw i aktywności ruchowych, dzięki czemu są bardziej zaangażowane i zmotywowane do działania. Co za tym idzie, ich mózg lepiej i efektywniej zapamiętuje treści, a nauka języka kojarzy im się z przyjemną, ciekawą rozrywką. Dodatkowo kreatywność dzieci pobudzana jest poprzez włączanie w proces nauki różnorodnych prac związanych z tematyką konkretnych zajęć. Myślenie kreatywne pobudza twórcze obszary mózgu, co wpływa pozytywnie, nie tylko na naukę języków, lecz także na całościowy rozwój dziecka.

Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko doskonałe miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, zapewniając wszystkim odwiedzającym niezliczone atrakcje – wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne czy edukacyjne.

Galeria Łomianki mieści się przy ul. Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach i jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedziele od 9:30 do 20.00.

Kontakt dla mediów:

Magdalena Dymek
PR Manager

Triple PR

tel. 22 216 54 20, 601 542 502

magdalena.dymek@triplepr.pl

Zobacz również: