Krwawa wielokulturowa noc w Mediolanie

0

Włoska policja aresztowała w ubiegły piątek dwie osoby ubiegające się o azyl z Afryki Północnej w związku z czterema brutalnymi atakami, w tym morderstwem dokonanym nożem na 22-letniej kobiecie.

Obaj mężczyźni są oskarżeni zarówno o zabójstwo młodej kobiety, jak i zranienie nożem  21-letniej studentki z Anglii podczas napadu w okolicach dworca kolejowego w Mediolanie.

Studentka została zaatakowany w drodze do domu, a następnie przewieziony do szpitala w stanie krytycznym. Zgodnie z raportem włoskiej policji, dziewczyna została zaatakowana przez dwóch obywateli spoza UE, próbujących ją obrabować.  Udało im się uciec tylko ze skradzionym telefonem komórkowym.

Dwie inne brutalne zbrodnie, o które oskarżeni są dwaj uchodźcy, to dźganie nożem  31-letniego Włocha i pobicie 36-letniego Peruwiańczyka. Agresorzy zatrzymali Włocha i ugodzili go w brzuchu i klatkę  piersiową, gdy próbowali ukraść jego portfel. Peruwiańczyk został pobity, gdy próbowali obrabować go z dwóch telefonów komórkowych.

Te cztery ataki były tylko wierzchołkiem góry lodowej tego, co włoskie media nazywają serią gwałtownych „bitew między obcokrajowcami”, które miały miejsce w piątek wieczorem.

43-letni Rumun zmarł w szpitalu po brutalnym ataku kopnięć przez innego obcokrajowca około 21.30 po wyjściu z baru.

23-letni mężczyzna z Bangladeszu również zmarł tej nocy po tym, jak został zadźgany nożem podczas napadu. Przyjechał pogotowie, by zabrać go do szpitala, ale zmarł przed przybyciem.

 

ZOBACZ TU WIĘCEJ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ