Młoda Ukrainka odwiedziła Szwecję i zameldowała się w hotelu Scandic w Malmö. Potem mężczyzna z Newananu z Syrii przeniknął do jej pokoju i wystawił ją na bardzo brutalny napad – między innymi położył głowę na podłodze i próbował zakleić sobie usta.

Kobieta, która pochodzi z Kijowa, powiedziała podczas przesłuchania, że ​​odwiedziła Szwecję ze swoim chłopakiem, który wcześniej wrócił na Ukrainę.

Gdy spała w pokoju hotelowym w hotelu Scandic w Malmö, ktoś zapukała do drzwi. Ukrainka sądziła, że ​​to personel, zatem otworzył drzwi. I zobaczyła Syryjczyk, który na jej widok wyciągnął nóż. Mężczyzna chwycił ją za szyję, przyciskając nóż do jej gardła. Kiedy się przewróciła, wielokrotnie uderzał głową kobiety p podłogę i bił ją pięścią w twarz.

– Pieniądze! – krzyczał – Dawaj pieniądze!

Syryjczyk groził również kobiecie potłuczonym szkłem i próbowała nakleić jej usta taśmą, W końcu udało mu się zabrać 1500 USD w gotówce i opuścił pokój hotelowy.

Jednak w recepcji zosta zatrzymany przez dwóch pracowników, aż przyjechała policja.

Ofiara napaści cierpiała na bóle, krwawienie twarzy, miała siniaki i obrzękitwarzy i głowy.

Bandyta został skazany na dwa lata więzienia. 23-latek musi również zapłacić ofierze 19 800 koron i 13 000 hrywien. Został również wydalony ze Szwecji z zakazem powrotu przez 10 lat.

sev

Zobacz również: