Organizacja skautowa Girl Scouts w Wielkiej Brytanii, zezwala  dorosłym mężczyznom brać prysznic wspólnie z  kilkuletnimi dziewczynkami.
Zaktualizowany  „Przewodnik dla dziewczyn” określa, że ​​ osoby, które urodziły się jako mężczyźni, a obecnie identyfikują się jako kobiety, mogą brać prysznic i spać z harcerkami. Po raz pierwszy oficjalne instruuje się skautki, aby podczas obozów i wycieczek dzieliły szatnie, toalety i sypialnie z biologicznymi mężczyznami.

Girl Scouts, 108-letnia organizacja, zaktualizowała swoje zasady, które dotyczą jej  członków w wieku od 5 do 25 lat. A to dlatego, aby umożliwić osobom transseksualnym dzielenie się pokojami oraz korzystania z tych samych udogodnień z innymi członkiniami Girl Scouts, jeśli sobie tego życzą. Chodzi o to, aby nie powodować u takich osób frustracji i niepokoju.

Oczywiście dorosły mężczyzna stojący, z nagim penisem, pod prysznicem obok siedmioletniej dziewczynki może również wywołać u niej niepokój. Ale to zdaje się nikogo nie obchodzić.

Co więcej organizatorzy takich wyjazdów nie muszą informować rodziców dziewczynek, że będzie z nimi spał jakiś chłopiec, a może nawet dorosły mężczyzna. W wytycznych stwierdza się, że nie jest  „najlepszą praktyką”, aby informować rodziców, że osoba transseksualna będzie uczestniczyć w imprezie skautów.

Zgodnie z bezsensownymi przepisami, w Wielkiej Brytanii, nie trzeba  poddawać się diagnozie medycznej, aby być traktowanym jako „transseksualista”. Wystarczy, że  twierdzisz, że czujesz się jak kobieta i już możesz spać i kąpać się z małymi dziewczynkami.

Istny raj dla pedofilów.

eos