Znaleziono okaleczone zwłoki mężczyzny. Przed śmiercią jadł wnętrzności psa

0
fot symboliczne/ Policja

Okaleczone zwłoki 44-latka, z ranami ciętymi nóg, znaleziono w jednym z domów w miejscowości Chruszczobród (woj. śląskie). Mężczyzna prawdopodobnie zmarł w skutek utraty znacznej ilości krwi. Policjanci w piwnicy domu, odnaleźli martwego psa z wyciętymi wnętrznościami. Według wstępnych ustaleń biegłych, mężczyzna miał przed śmiercią zjeść mięso zwierzęcia.

Ciało mężczyzny zostało odnalezione na początku marca w domu jego kolegi w powiecie zawierciańskim. Znajomy 44-latka, według prokuratury, pozwalał mu „pomieszkiwać w swoim domu”. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Zawierciu.

Według biegłych, denat prawdopodobnie sam zadał sobie rany na nogach, co wyklucza udział osób trzecich w śmierci mężczyzny.

 Co więcej, sekcja zwłok mężczyzny wstępnie potwierdziła, że spożywał psie mięso.

Jak informuje prokuratura, są prowadzone dwie sprawy. Jedna dotyczy nieumyślnego spowodowania śmierci mężczyzny, a druga naruszenia ustawy o ochronie zwierząt.

 Zwłoki psa również zostały przekazane do sekcji zwłok. Biegły z zakresu weterynarii spróbuje ustalić, w jakim stopniu znęcano się nad zwierzęciem przed jego śmiercią. Do prokuratury nie trafiły jeszcze wyniki sekcji.

źródło: polsatnews

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ