Naiwność niektórych kobiet w Szwecji, choć nie tylko, jest szokująca. Prowadzi często do koszmarnych konsekwencji, których nigdy nie da się wymazać z pamięci.
W grudniu 2017 roku młoda kobieta tymczasowo odwiedzała Szwecję. Wieczorem pożegnała się ze swoimi przyjaciółmi, a następnie poszła na przystanek autobusowy w centrum Göteborga.
Kiedy kobieta czekała na autobus, zbliżył się do niej Mohamed z Somalii i jego dwaj przyjaciele. Mimo iż nie znała żadnego z nich wcześniej, to pojechała z nimi do hotelu „Euroway”.
Około 1:00 przybyli do hotelu i kamera monitoringu zarejestrowała kobietę i trzech Murzynów, gdy weszli do pokoju hotelowego.
Piętnaście minut później kamera bezpieczeństwa pokazuje, jak ta sama kobieta wybiega z pokoju hotelowego i biegnie korytarzami.
Podczas przesłuchania przez policję kobieta powiedziała, że ​​chciała tylko pomocy od tych mężczyzn, ponieważ czuła się zagubiona i nie znała miasta. Podczas jazdy autobusem zorientowała się, że jeden z mężczyzn zabrał jej telefon komórkowy. Aby to odzyskać, postanowiła podążać za nimi.
W pokoju hotelowym Afrykanie nagle stali się agresywni, kiedy poprosiła o swój telefon i wpadli w panikę i ściągnęli jej spodnie. Grozili, że nie odzyska telefonu komórkowego, jeśli nie będzie z nimi uprawiać seksu oralnego. Przerażona kobieta klęknęła na kolanach. Mohamed złapał ją za głowę i przycisnął do penisa,  przez chwilę miał go w swoich ustach. Po 30 sekundach udało jej się uciec z pokoju hotelowego. Kobieta pobiegła do McDonalds w pobliżu hotelu i poprosiła o pomoc i wezwanie policji. Kiedy przybyły patrol wszedł do pokoju hotelowego, znajdowali się w nim wszyscy podejrzani. Telefon komórkowy kobiety został znaleziony i wykorzystany jako dowód.
W raporcie policyjnym wydarzenie zostało sklasyfikowane jako gwałt, ale sąd zmienił to później w usiłowaniu gwałtu”.
Mohamed oświadczył w swoim wniosku o azyl w służbie imigracyjnej, że urodził się w marcu 2001 roku. Jednak badanie lekarskie wykazało, że jest dorosłym, i dlatego został skazany na 18-latka.15 lutego sąd w Göteborgu ogłosił werdykt. Mohamed został skazany za próbę gwałtu. Został skazany na rok więzienia i siedem lat pozbawienia wolności. Musi też zapłacić kobiecie 10 000 euro
Źródło