Szwed,  cierpiący na problemy ze zdrowiem psychicznym, był brutalnie torturowany  przez uchodźców – informuje portal Friatider.
Mężczyzna  siedziała nad rzeką w Långholmen w Sztokholmie, gdy zaczepiło go trzech młodych migrantów. Byli agresywni, a jeden z nich pokazywał broń.  Zaprowadzili go w ustronne miejscu. Gdzie został poddany brutalnym torturom. Musiał zdjąć ubranie, po czym bandyci wsadzili mu kij w odbyt i powiedzieli, że będzie męską prostytutka. Wtedy kazali mu popłynąć na drugą stronę rzeki.  Całe zajście  filmowali smartfonami.

– Jestem Allahem! – krzyczał jeden z migrantów.
i wepchnął ofiarę do lodowatej wody.  Mężczyzna zupełnie nagi i zakrwawiony  dotarł do restauracji na drugim brzegu rzeki  i powiedział co się stało.  Wkrótce migranci zostali później aresztowani i mieli spory problem z obroną, ponieważ jako dowody zabezpieczono  filmy z torturami, których się dopuścili.

Mimo tego imigranci otrzymali bardzo niskie wyroki. 19-latkowie zostali skazani jeden na  rok i 4 miesiące oraz drugi na  rok i 7 miesięcy więzienia. 16-latek został skazany na pobyt w ośrodku opiekuńczym.

sev