Doktor Suzanne Humphries, znana w USA z walki o prawdę o działaniu szczepionek,  otrzymał groźbę śmierci. E-mail, który wysłano do niej w nocy 18 stycznia, zawierał szczegółowe odniesienia planowanego morderstwa oraz do działalności Humphries. To już  drugie takie ostrzeżenie w ostatnim czasie.

Chociaż dr Humphries złożył raporty zarówno z policją, jak i FBI, organy ścigania nie traktują poważnie tej sprawy .

W mediach pojawiła się jedynie taka informacja: „18 stycznia 2018 r. dr Humphries otrzymał e-mail od nieznajomego wariata, który grozi, że ją zabije. Ta osoba stwierdziła, że ​​wkrótce zamierza „zamordować” doktor Humphriesa za pomocą pistoletu Desert Eagle. Groźba zawiera wiele wulgarnych i podłych słów, które wyraźnie mają na celu przestraszyć doktor Humphries, aby powstrzymała się od swojej pracy”.

Humphries pomaga dzieciom chorym na autyzm. Wskazuje też zagrożenia związane ze szczepieniami, co jest swego rodzaju koszmarem dla branży farmaceutycznej.

Dlatego niektórzy podejrzewają, że te haniebne groźby mogą być dziełem korporacyjnych kacyków. Wszak swego dyrektor koncernu medycznego Merck & Co. otwarcie przyznał: „być może będziemy musieli ich szukać i zniszczyć niektórych lekarzy tam, gdzie żyją”, odnosząc się do ludzi takich jak dr Humphries, których praca jest wyraźnie zła dla biznesu farmaceutycznego.

Należy pamiętać, że w ostatnich kilkunastu miesiącach zginęło co najmniej 80 holistycznych lekarzy. Doktor Humphries może być kolejną ofiarą.

erw

Zobacz również: