Popularny wielokrotnie nagradzany raper i aktor Ludacris został przyłapany na promowaniu satanizmu. Artysta naucza, że ​​Bóg jest zły, a Lucyfer jest naszym zbawicielem. Jego przekaz dotarł do milionów jego młodych fanów w w mediach społecznościowych.

Na swojej stronie na Facebooku, którą obserwuje ponad 20 milionów młodych ludzi, Ludacris opublikował film, który promuje ideologię Lucyfera. Raper stwierdza: „Nie ma dowodów na to, że diabeł jest zły. Może Lucyfer jest źle zrozumiany?  Szatan po prostu stara się zrobić coś dobrego, ale daje się ponieść niekiedy ”. W swoim  wideo  Ludacris twierdzi, idąc, że „ Szatan odgrywa dobrego gliniarza a złego odgrywa Jezus w Nowym Testamencie„.

To nie pierwszy raz, kiedy Ludacris, który zagrał we wszystkich siedmiu częściach filmu „Szybcy i wściekli”, wywołał w ostatnich miesiącach kontrowersje.

Zaledwie pięć dni po masakrze w Las Vegas, nagrodzonyGrammy raper, wydał niepokojący teledysk, Vices , który został sfilmowany w tym samym pokoju hotelowym Mandalay Bay, który wcześniej zajmował snajper Stephen Paddock.

Wideo z udziałem Ludacrisa i jego przyjaciół promuje symbolikę iluminatów i ma podwójny haczyk w refrenie, w którym Luda śpiewa ” Vices, ISIS, Vices, ISIS „. Ostatnia scena w filmie zawiera martwe ciała rozrzucone wokół niesławnego pokoju hotelowego w Mandalay Bay, z widoczną w oddali strukturą piramidy Luxor Hotel.

Ludacris został określony na liście Forbes , jako „Hip-Hop Cash Kings”.

esx