NIEMCY: Kopał ciężarną kobietę po brzuchu w centrum Berlina

0

27-letni afgański migrant zaatakował ciężarną kobietę na berlińskim Alexanderplatz. Mężczyzną  kopnął kobietę w brzuch podczas sporu na stacji. Niemieckie media twierdzą, że napastnik  pociągnął ciężarną kobietę, wbrew jej woli do pociągu, i kopnął ją kilka razy. Towarzysz ofiary pomógł jej bronić się przed przemocą Afgańczyka. Gdy mężczyzna ingerował w konflikt, również został zaatakowany. W czasie awantury zostały wybite dwie szyby w pociągu.

Funkcjonariusze policji przesłuchali ofiarę i obu mężczyzn. Jednak napastnik został zwolniony.

Pomysł Angeli Merkel, aby zaprosić ponad milion migrantów do Niemiec, spowodował poważną falę przestępczości w większych miastach kraju.

Dawny punkt turystyczny w Berlinie, Alexanderplatz, został przekształcony w strefę „no-go”, a inne miasta również mają poważne problemy z niekontrolowaną przestępczością migracyjną.

W tym tygodniu okazało się również, że większość migrantów spowodowała 10-procentowy wzrost przestępstw z użyciem przemocy w niemieckim kraju związkowym Dolna Saksonia. Również policja niemiecka zauważyła, że ​​podczas tegorocznych obchodów sylwestrowych na ulicach kilku miast było mniej kobiet. Ataki seksualne migrantów mają silny wpływ na zachowanie kobiet i poczucie bezpieczeństwa w tym kraju.

ude

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ