Raperka MIA oskarżył Hillary Clinton o zamordowanie syna pułkownika Kaddafiego. Napisała o tym w  poście na Instagramie. Został on jednak szybko usunięty .
Gwiazda zamieściła  zdjęcie syna Kaddafiego z Hillary Clinton, z poniższym podpisem: „Dzisiaj!!! Właśnie wziąłem to zdjęcie do krawców w Azji, żeby ten garnitur został skopiowany. Krawcy próbowali  mi za nie zapłacić 300 funtów, a ja  nie mogłam się zdecydować, czy podobał mi się czerwony czy brązowy.

Hillary dostała dziś nową książkę pod tytułem #whathappened? O to zdjęcie pytam, ponieważ zabiła tego gościa (syna Gadaffiego) wkrótce po zrobieniu zdjęcia. Był martwy. Ale dziś publiczność, której robi się pranie mózgów próbuje wyśmiać takie rzeczy, jak iluminaci czy NWO. Baw się dobrze, będąc naprawdę surowym wobec prawdziwych mocy”. – napisała MIA.
MIA
Al-Mutasim Billah al-Kaddaf został zabity w 2011 roku. Mutasim, został złapany przez siły Narodowej Rady Libijskiej (NRL) i zamordowany w niewoli. Czy stał się to za przyzwoleniem USA? Trudno powiedzieć.  W tym czasie Hillary Clintonbyla sekretarzem stanu USA.
ers

Zobacz również: