20-letni uchodźca nie zwracał uwagi na to, że 15-latka nie chce odbyć z nim stosunku płciowego. Prosiła go, błagała, mówiła że jest dziewicą i jeszcze nie chce seksu. On jednak był bezwzględny, a jej prośby tylko jeszcze bardziej go podniecały.

Poznali się w pociągu i oboje wysiedli na stacji Nijmegen-Lent.  Według relacji holenderskich mediów, na peronie wypalili trochę trawki, a następnie udali się do domu przyjaciela mężczyzny. Jednak znajomy opuścił na trochę swój  dom,  Wówczas 20-letni uchodźca zaczął nękać dziewczynę, rzucił ją  na łóżku, mimo że wyraźnie powiedziała, że nie chce być dotykana. Chociaż dziewczyna opierała się mocno i szturchała go łokciem, kontynuował jej  seksualne molestowanie. Po chwili zgwałcił nastolatkę. Jego kolega powiedział policji, że wyraźnie słyszał, jak  dziewczyna mówiła: – Nie rób tego, to boli!

Uchodźca został skazany na 20 miesięcy więzienia jedenaście dni temu. Został skazany za zgwałcenie dziewczyny, która nie miała wcześniejszych doświadczeń seksualnych.

ves

Zobacz również: