Kolejna kobieta została zaatakowana i zgwałcona przez kilku mężczyzn w szwedzkim mieście Malmö. Gwałt miał miejsce w czwartek wieczorem, a policja została o nim powiadomiona  przez ofiarę o godzinie pierwszej w nocy w piątek. Policja twierdzi, że gwałt został sklasyfikowany jako „brutalne przestępstwo”,  i że atak odbywał się według tego samego schematu co trzy poprzednie gwałty zbiorowe.
Według Nilsa Norlinga, szefa policji w Malmö,  doszło do „poważnego gwałtu ofiary powyżej 18 roku życia”.
Policja przeszukała obszar w Högaholm ze specjalnym psem, który szukała sprawców po zapachu ich nasienia. Jednak bezskutecznie.  Ofiara została przewieziona do szpitala, ale nie doznała poważnych obrażeń.
To czwarty gwałt zbiorowy w Malmö w ciągu niecałych dwóch miesiącu. Jak podają media, pierwsze trzy ofiary to nastoletnie dziewczynki.
Pierwszy gwałt miał miejsce 4 listopada: dziewczyna została zgwałcona przez kilku mężczyzn po imprezie w Segevång w północnym Malmö.
Ponad tydzień później nastoletnia dziewczyna została zgwałcona na przystanku autobusowym w Södervärn, w centrum Malmö.
W połowie grudnia 17-letnia dziewczyna została pobita i zgwałcona przez kilku mężczyzn na placu zabaw w Sofielund, w centrum Malmö.
19 grudnia setki Szwedów wyszły na ulice miasta, aby zaprotestować, po tym jak policja kazała kobietom pozostać w domu po zmroku.
Od co najmniej dekady Malmö ma poważny problem związany z przestępczością imigrantów, a ostatnie raporty mówią, że miasto ma co najmniej trzy strefy no go.
Niedawno wysadzono tam samochód policyjny i podpalono synagogę przez „palestyńskich” demonstrantów.
es