JIM CARREY: Elity Hollywood jedzą dzieci na Boże Narodzenie

17
Według Jima Carreya  ​​”ciemne siły” są „zaangażowane w walkę o duszę Ameryki”, a wynik tej bitwy będzie miał długotrwałe konsekwencje dla całego świata. Carre ostrzega, że branża rozrywkowa to globalne imperium satanistów.
– Te dzieci są tuczone na świąteczny stół niczym  gęsi i indyki, z tym wyjątkiem, że zwierzęta nie przechodzą rytualnego znęcania się, psychologicznej udręki, którą te dzieci są zmuszone cierpieć. – stwierdził rzekomo gwiazdor  – Ci ludzie wierzą, że im więcej dziecko cierpi, tym lepiej smakuje. Wierzą, że negatywne emocje płynące przez ciało dziecka, adrenalina i nienawiść, dadzą im szczególną moc. To hollywoodzki obrządek, na które wpływ ma satanizm.
Przemawiając w Nowym Jorku podczas projekcji filmu  „Jim & Andy: The Great Beyond”, Carrey powiedział, że Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok są okresem roku, którego się boi, z powodu „ciemnej energii pulsującej w Hollywood”: – Lucyferianie w Hollywood co roku zmieniają Święta Bożego Narodzenia w najciemniejszy festiwal roku  i to jest powód, dla którego niektórzy ludzie czują się ciężko o tej porze roku – powiedział Carrey – Czy zauważyłeś, jak wszystkie bezdomne dzieci, które widzisz przez cały rok, zaczynają znikać na Boże Narodzenie? Myślisz, że to dlatego, że znaleźli dom, znaleźli schronienie, znaleźli miłość i ciepło? Czas Bożego Narodzenia to szatański czas uboju. Są zdeterminowani, aby zboczyć najpiękniejszą porę roku w święto cierpienia i krwi.
Carre ostrzega, że branża rozrywkowa to globalne imperium satanistów.
wex
 

17 KOMENTARZE

 1. jeżeli pytasz o watykan to zapytaj samego siebie kto ustanowił „święto bożego narodzenia” i z jakiego powodu w nie właśnie składa się tyle ofiar ich panu..naprawdę tak trudno kojarzyć fakty ?

 2. Ludzie,

  na całym Świecie są ludzie niebezpieczni. W wioskach Afrykańskich lub niektórych plemion Amazonii istnieją kanibale. W wielkich organizacjach religijnych istnieją gwałciciele, w tym gwałciciele dzieci( w tym w Kościele) . Nawet w szkołach dochodzi o aktów znęcania się nad człowiekiem, często są to zjawiska obejmujące nie tylko uczniów ale i nauczycieli występujących w charakterze koordynatorów tych praktyk( seks-afery, szantaż emocjonalny, namowa do czynów karalnych) ; ba! nawet w domach rodzinnych doszło do sytuacji, w których rodzice gwałcą swoje dzieci, a nawet niby to zgłaszają ich ,,zaginięcia”, podczas gdy już dawno je skonsumowali.

  Sama potrzeba dominacji, wywierania presji, wywoływania strachu, połączona z tryumfem nad ofiarą, którego ostateczną formą jest właśnie, konsumpcja – to są praktyki pierwotne, które miały miejsce w plemionach zdominowanych przez jednostki nadzwyczaj agresywne( samiec alfa ma prawo do każdej samicy w stadzie itd.) . Ludzie, którzy praktykują takie procedery są po prostu – prymitywni, i wymagają izolacji z uwagi na potencjał zagrożenia dla otoczenia.

  Hollywood rządzi się własnymi, zwariowanymi prawami, i być może dlatego jest miejscem, które przyciąga idiotów wszelkiej maści – ale to nie reguła!

  Mieszkam w wiosce, w której ponad dekadę temu zgwałcono i zamordowano( w ten sam sposób) trzy kobiety. Czy to oznacza że ,,w naszej wiosce gwałci się”? A może to znaczy że ja też jestem gwałcicielem bo stąd pochodzę i tu mieszkam?

  Zachowajcie umiar bo narażacie się na śmieszność. Fajnie że Jim Carrey postanowił poszarpać się z Hollywood, jak niegdyś z żoną; mimo wszystko są to tylko słowa. Skoro to takie oczywiste że aż stanowi regułę, czemu nie nagra takich praktyk i takiego dowodu nie udostępni Światu? To tak łatwo jest zasiąść do stołu nad upieczonym niemowlakiem w Wigilię a zarazem tak ciężko to udokumentować i zaapelować o pomoc społeczeństwo?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ