AUSTRIA: Kurz pozbawił nielegalnych imigrantów wszystkich praw

9
fot.wikipedia

 Kanclerz Austrii, Sebastian Kurz, jest  pierwszym europejskim przywódcą, który pozbawił nielegalnych imigrantów wszystkich ich praw.

Konserwatywna Partia Ludowa (OVP) i Partia Wolności Prawicowej (FPO) wprowadziły szereg rygorystycznych zasad dla osób przybywających do Austrii w podejrzanych okolicznościach. Odważna inicjatywa obejmuje konfiskowanie telefonów przy przekroczeniu granicy państwa, co pozwoli funkcjonariuszom granicznym na sprawdzeniu danych mobilnych w celu ustalenia prawdziwej tożsamości migrantów.

Jak podaje express.co.uk: od migrantów pieniądze będą również pobierane koszty opieki w czasie przybywającymi w Austrii. Oczywiście nie ma mowy o żadnych zasiłkach.

31-letni kanclerz Sebastian Kurz powiedział: – Nie będzie już więcej zasiłków  dla migrantów, którzy nigdy nie pracowali tu nawet przez jeden dzień, a chcą dostawać tysiące euro i żyć na nasz koszt  w dobrobycie.

Zmiany zostały opisane w 180-stronicowym dokumencie napisanym przez OVP i FPO.

es

9 KOMENTARZE

 1. i dobrze w polsce tusk miesza i on jest pacholkiem merkel ale pis mu niepozwala na wiele polacy mieli i maja nadal problem z rumunami ukraincamina polskie rodziny pieniadze niech ida i na sluzbezdrowia na kontrakty nie ma by polakow leczyc a na imigrantow dawac przyjmowac i za darmo by w polsce zyli niech wracaja do swoich krajow

 2. Młody ale z ikrą i z jajami…
  Przecać tym dzikusom o nic innego nie chodzi
  jeno żeby żyć w dobrobycie na cudzy koszt i
  bąki zbijać…
  Ewentualnie resocjalizować poprzez zsyłkę do
  obozów pracy a nie podoba się?KOPA na zapęd.
  Kiedyś pod real’em stoi przy moim pojeździe
  jakiś typ czekoladowy i coś-ci tam bałaka w jakimś
  narzeczu.
  – Pieniędzy chcesz?Do roboty!
  Wtedy czekoladowy poprawną polszczyzną ripostuje:
  – To sam sobie idź!
  O ty sukinsynu!…

 3. Pytam gdzie jest teraz Bruksela i sankcje dla Austrii ?? Jak by takie coś miało miejsce w Polsce już byśmy byli skarżenia do trybunału sprawiedliwości…!!! Ale decyzja Austrii zajebista popieram w 1000%;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ