JUSTIN BIEBER: Hollywoodzkie elity zabiły moje dziecko

6

Justin Bieber powiedział niedawno, że elity Hollywood zabiły jego nienarodzone dziecko i zniszczyły związek, jaki miał z Seleną Gomez, W taki sposób ukarano go za niesubordynację.

Od czasu, gdy zeszłym roku Bieber zwrócił się w stronę Boga regularnie studiuje Biblię. W minioną środę w Beverly Hills, podczas  spotkania z innymi wiernymi opowiedział o czymś, co nazwał „najgorszym momentem w moim życiu” i wyjaśnił, dlaczego musiał przejść na muzyczną „emeryturę”.

Mówił, że ​​nigdy nie wróci do  przemysłu muzycznego, dopóki rządzą nim „pedofile i potwory”.

–  Oni  bardzo próbowali mnie zepsuć – powiedział Bieber – Ponieważ osiągnąłem poziom, nad którym nie mogli już zapanować. Próbowali mnie zniszczyć alkoholem, a kiedy to nie działało, próbowali narkotyków – różnego rodzaju. A kiedy to nie zadziałało, próbowali mnie zniszczyć  ambicją. Początkowo mnie to interesowało  – przyznał Bieber – Ale kiedy zdałem sobie sprawę z ceny jak mam zapłacić, musiałem zrezygnować. Selena i ja spodziewaliśmy się dziecka. Był to początek ciąży  i nikomu o tym nie mówiliśmy. W tym samym czasie zostałem popierany przez naprawdę potężnych ludzi, najpotężniejszych ludzi w Hollywood.

Opisując tajne przyjęcie z udziałem szefów branży muzycznej, Bieber opowiedział, że widział grupę mężczyzn w maskach, którzy  coś pili z kubków. Natomiast  pośrodku pokoju leżało martwe dziecko. Wyglądał jak płód późnego stadium i było całkowicie pozbawione krwi.

– Nie było całej skóry na głowie dziecka. Została zdjęta aż do  kości. Fragmenty prawej strony nierozwiniętej małej twarzy były wyrwane. Na tym maleńkim ciele widać było ślady ugryzień i siniaków. A oni mieli na sobie maski zwierząt. Pili coś co nazywali czerwonym winem. Zaproponowali mi trochę. Było oczywiste, że to było dla nich naprawdę ważne, abym się zaangażował w ich rytuał. Jeden z nich chwalił się, że dziecko żyło zaledwie osiem godzin poczym zaczęli go ciąć i spuszczać krew. Kiedy opisał ból, przez który przeszło to dziecko, wydawał się zadowolony z siebie. Dosłownie zaniemówiłem w tym momencie.

Przerażająca śmierć, opisana przez Biebera, nazywa się „wykrwawieniem” lub „osuszeniem”. To praktyka  popularna wśród osób pijących krew z dzieci, które nazywają ją „czerwonym winem”.  Robią to aby podnieść adrenalinę, uzyskać młode hormony i negatywną energię, która, jak wierzą, znajduje się we krwi dzieci. Wierzą też, że im bardziej dziecko cierpi przed śmiercią, tym bardziej „wzbogacona” jest jego krew. Często dziecko jest wykorzystywane fizycznie i seksualnie, zanim zostanie zabite.

Bieber odmówił picia krwi i właśnie wtedy  zaczęło się jego problemu.

– Grozili mi. Powiedzieli, że wiedzą, iż Selena jest w ciąży. Zapytali, czy chcę, aby moje dziecko skończyło jak to na środku pokoju. To całkowicie mnie przeraziło. Oni po pewnym czasie spełnili swoje groźby.  –  powiedział Bieber, walcząc ze łzami. – Zamordowali moje nienarodzone dziecko. Ja i Selena rozstaliśmy się przez tych ludzi i traumę.

Ale minęły lata od tego  traumatycznego epizodu. Para jest ponownie ze sobą i co więcej Justin Bieber i Selena Gomez zostaną rodzicami:  – Ale oni nie położą już ręki na mojej rodzinie, pomoże mi Bóg –  powiedział piosenkarz.  – Na świecie działają naprawdę złe siły. Bóg jest prawdziwy. Szatan też jest prawdziwy i ja go widziałem. Ale teraz chroni mnie przed nim wiara w Boga – dodał  Bieber.

ed

6 KOMENTARZE

  • Poczytaj sobie o programach MONARCH, MK-Ultra i satanistycznym wykorzystywaniu dzieci. W samych Stanach Zjednoczonych co roku znika ok.100 tys. dzieci. Najwiekszy odsetek satanistów jest wlasnie wsród ludzi na najwyzszych szczeblach wladzy (politycy, adwokaci, lekarze, wlasciciele korporacji itp.), ale z wiadomych przyczyn nie upublicznia się tych informacji. Gdybys wiedzial ile jest naocznych świadków takich chorych rytuałów i nadużyć seksualnych, może nie patrzylbys na to jak na bzdury lub „teolie spiskofom”. Ale ty i tak w to nie uwierzysz, bo zostales tak uwarunkowany przez panstwo, spoleczenstwo i ludzi wokół ciebie. Mimo to mam nadzieje, ze zainteresujesz sie tym naprawde powaznym problemem i zaczniesz szukac prawdy na własną rękę, a nie słuchać tego co mówią mainstreamowe media 🙂

   • Widze ze jestes niewierzący, tak jak ja , ale to nie znaczy ze masz racje. Caly ruch ateistyczny jest zaplanowany przez tych samych ludzi. Tyle ze twoim bogiem jest naukowość (nie mylic z prawdziwą nauką), pieniądze i samouwielbienie (egoizm). Dlatego wlasnie jestes jeszcze gorszym czlowiekiem od chrześcijan, bo oni przynajmniej mają jakieś wyższe wartości jakąkolwiek moralność, w przeciwieństwie do ciebie ( sam to udowadniasz swoim pozalowania godnym komentarzem). Widac ze nie masz pojecia co ci ludzie wyprawiają, a wśród nich są ci twoi znienawidzeni księża xD

   • Iksde@ Skoro szatan zwycięży, to pomyśl, jaka rola przypadnie ci w świecie pod jego panowaniem….. rola pokarmu?
    Zastanów się zanim coś napiszesz, klawiaturowy wojowniku.Bo jest wiele spraw które pokazują, że ci ludzie są groźni.Zobacz zeznania Fiony Barnett, sprawę z Hampstead, która dziwnie pasuje do spraw handlu polskimi dziećmi.Serio piszesz takie bzdury, przecież to cierpienie tych dzieci jest straszne, a ci ludzie powinni zostać unicestwieni za to ,co robią tym maluchom.

   • Naprawdę żałosna i slaba próba prowokacji, pewnie jesteś jednym z milleniasów, którzy całymi dniami przesiadują na fejsie i stale próbują zyskać rozgłos i uwagę innych ludzi, zeby podwyzszyc sobie ego. Nie masz bladego pojecia o świecie w którym zyjesz i jeszcze próbujesz byc zabawny. Masz w dupie prawdę, wiec nie wiesz, ze nastepnym celem takich ludzi jesteś ty. Zresztą jednym z podstawowych założeń satanizmu jest to że prawda, a co za tym idzie moralność jest względna. Swoje chore postrzeganie swiata rozprzestrzeniają masowo, do takich jak ty.
    Tak więc gratulacje!

   • Twoja inteligencja jest relatywna jak widzę, a nie sory intelekt. Jest różnica pomiędzy człowiekiem inteligentnym, a mądrym. Inteligencja bez mądrości jest najbardziej destruktywną siłą we Wszechświecie. Ty niestety wykazujesz cechy typowego intelektualisty, który nie widzi dalej niz czubek swoich butów. Tak wiec nie mam zamiaru kontynuowac tej rozmowy.

   • Ty też byłeś kiedys dzieckiem. Twoja matka tez i twój ojciec też. Myslisz że powinni tobie tak zrobić. I patrzeć jak zdychasz w cierpieniu palancie. Twuuu…..

   • Pamiętaj, że szatan to buntownik, zdrajca i morderca, na którego został wydany wyrok, zostanie skazany i zniszczony w odpowiednim czasie, a z nim wszyscy ci, którzy za nim poszli. Pan Bóg widzi wszystko, widzi także i Ciebie, jedynym twoim prawdziwym przyjacielem jest Pan Bóg, Jezus Chrystus i Duch Święty. Szatan to oszust, który chce abyś cierpiał. Bóg zawsze na ciebie czeka, zawsze cię przyjmie jeśli się do niego zwrócisz w modlitwie, pamiętaj o tym!

    Zobacz to
    1 .https://youtu.be/8HBpC6UQExU
    2. https://youtu.be/tbTL_3i94nw
    3. https://youtu.be/qjy68nHoAu0

    4.https://www.youtube.com/playlist?list=PLlN7qY9X78tugZnhi2iyhfJMBJR3pOWZH

   • Absolutna racja. Z czasem i do tej wiedzy ludzie dojrzeją, ale na tym etapie wielu się to w głowie nie pomieści. Zaprzeczenie to dla nich ratunek. Jak się zaczyna w tym grzebać to strach jest ogromny. Niedowierzanie jeszcze większe. Oby więcej takich świadomych ludzi!

   • https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3712183078857074&id=100001962547011 masakra co się dzieje z tymi ludźmi!!!,

 1. A kysz szanacistl tego swojego szanta wyznawać. Prawda to ci jest i sama prawda. A ty uciekaj na swoją galere i czccij tego swojego szantana!

 2. Dawid wpisz sobie na yt: Nauka urojona- Rupert Sheldrake, bo nie za bardzo chce mi sie to tlumaczyc. Chodzi glownie o dogmaty panujące w wspólczsnej nauce i wysmiewanie alternatywnych badan i wyjasnien naukowych. Tematy takie jak np.: epigenetyka, parapsychologia, DMT, fizyka kwantowa itp.

 3. To dlaczego tego nie nagrał i nie poszedł na policję ?
  Albo by wrzucił filmik na YT i już .
  W dzisiejszych czasach i z takimi pieniędzmi może wszystko…
  Niedorajdę z siebie robi .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ