„The Open Secret”, to film dokumentalny o molestowaniu chłopców z przez elity w Hollywood. W Hollywood jest on na czarnej liście, można go jednak bez problemowo obejrzeć w Internecie. Zachęcamy do tego wszystkich, którzy nie zdają sobie sprawy ze skali  przestępstw mających miejsce w branży rozrywkowej.

„The Open Secret” wyjaśnia, w jaki sposób hollywoodzcy pedofile wzbudzają zaufanie dzieci i ich rodziców, manipulując nimi i obiecując im dalszą karierę. Powolny proces, napędzany ciągłą manipulacją i urokiem hollywoodzkiego stylu życia, zabiera dzieci ich rodzicom i zostawia je na łasce bogatych pedofilów.

Producent filmu  Gabe Hoffman udostępnił „The Open Secret” online  TU DO OBEJRZENIA Hoffman znalazł się na czarnej liście Hollywood i ma poważne problemy ze znalezieniem dystrybutora filmu: „Nie mamy żadnych ofert od głównych dystrybutorów, ponieważ Hollywood nie chce ujawniać swoich brudów”- oświadczył Hoffman i dodał „Harvey Weinstein nie jest jedynym, który molestował osoby chcące zrobić karierę w Hollywood. Wiele takich hollywoodzkich zachowań nie zostało ujawnionych. To wierzchołek góry lodowej „.

Dokument zawiera poruszające relacje byłych dziecięcych aktorów, którzy wyjaśniają, w jaki sposób potężni hollywoodzcy menedżerowi wykorzystywali ich całkowicie bezkarności.

Film przybliża, nieistniejącą już firmę DEN, założoną reżysera filmowego Michaela Huffingtona, muzycznego potentata Davida Geffena oraz Bryana Singera, reżyser m.in. filmów „X-Men” i „X-men 2”. Firma DEN była gospodarzem dzikich imprez, w dawnej rezydencji Marca Collinsa-Rectora, z narkotykami, alkoholem i nieletnimi chłopcami w rolach głównych.

„The Open Secret” przypomina również przypadek menadżera talentów Marty Weissa, aresztowanego w 2011 roku za wykorzystywanie seksualne chłopców oraz wiel innych takich przypadków ze świata Hollywood.

 

Zobacz również: