Lekarze z Kenii twierdzą, że miliony dziewcząt w tym kraju otrzymało szczepionkę, która skutecznie je wysterylizowała.

Niezależne badania laboratoryjne potwierdziły, że szczepionka przeciw tężcowi podawana ponad 2,3 milionom młodych kobiet w Kenii zawierała antygen HCG.

HCG została opracowana przez Word Health Organization jako długoterminowy środek antykoncepcyjny. Powoduje, że organizm atakuje płód poprzez reakcję przeciwciał i powoduje spontaniczne poronienia przez 3 lata po wstrzyknięciu leku.

Chociaż niektórzy mogliby to nazwać teorią spiskową, Światowa Organizacja Zdrowia, ONZ i Bill Gates byli oskarżani przez dziesięciolecia o próbę potajemnego zmniejszenia populacji świata poprzez ukrywanie środków antykoncepcyjnych w szczepionkach, które są rzekomo przeznaczone do innych celów.

Daily Sheeple donosi : „W 1992 roku, podczas spotkania w siedzibie ONZ w Genewie, naukowcy i „rzecznicy zdrowia kobiet” dyskutowali na temat stosowania „szczepionek regulujących płodność (…)”źródło

Dr Muhame Ngare z Mercy Medical Center w Nairobi powiedział:- Wysłaliśmy sześć próbek z Kenii do laboratoriów w Afryce Południowej. Testowali dodatni wynik na obecność antygenu HCG. Wszystkie próbki zawierały HCG. To potwierdziło nasze najgorsze obawy, że kampania WHO nie polega na eliminacji tężca, ale na dobrze skoordynowanej, masowej sterylizacji przy użyciu sprawdzonej szczepionki regulującej płodność. Dowody te zostały przedstawione Ministerstwu Zdrowia przed trzecią rundą szczepień, ale zostały zignorowane.” .

Katoliccy księża w Kenii doradzają swoim wiernym, aby odmawiały tego typu szczepień.

edis

 

Zobacz również: