Patricia Hewitt, brytyjska posłanka lewicowej Partii Pracy, zaszokowała nawet sowich partyjnych kolegów, gdy powiedziała, że ​​seks z małymi dziećmi powinien być legalny, podobnie jak kazirodztwo. To postulaty bliskie brytyjskim grupom pedofilskim.

Hewitt zamieściła nawet w tej sprawie komunikat prasowy: „Proponuje, aby wiek zgody został obniżony do 14 lat, lub nawet poniżej 10 lat – ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji, w których partnerzy są w zbliżonym wieku lub gdy można potwierdzić zgodę dziecka na seks. Również kazirodztwo jako przestępstwo powinno zostać zniesione, gdy zostało popełnione między wzajemnie akceptującymi się osobami powyżej wieku zgody. „

Hewitt jednak przeprosiła za ten wyskok po tym, jak The Telegraph poprosił ją o wyjaśnienie, dlaczego wspiera prominentne grupy pedofilów, choćby takie, jak Pedofilska Giełda Informacji (PIE), która ma podobne postulaty.

Hewitt powiedziała: – Było naiwne i błędne z mojej strony, aby zaakceptować twierdzenie PIE, że nie promuje ona bezprawnych działań.

Jednak Hewitt nie przeprosiła za swoje powiązania z organizacją pedofilską i lobbowanie na jej rzecz. Stwierdziła jednie, że „nie ma za co przepraszać”.

ded

Zobacz również: