26-letni Saudyjczyk został skazany na 1000 batów za uprawianie seksu oralnego z wielbłądem. Dodatkowo Arab  trafi na  dwa miesiące do więzienia po tym, jak został przyłapany w jednoznacznej sytuacji z  wielbłądem swojego  pracodawcy – poinformował  Riasad Herald

Według Arabów picie  moczu wielbłąda ma wiele właściwości  zdrowotnych, ale problem w tym,  że Abdullah al-Rashidi (na zdjęciu)  postanowił skosztować spermy zwierzęcia. Mężczyzna pilnował stada wielbłądów, gdy rozbudziło się w nim pożądanie, i przystąpił do działania. Podczas, którego został przyłapany.

Pracodawca Al-Rashidiego nie zawahał się przed wezwaniem policji. Gdyż, jak  powiedział, nie może tolerować takiego aktu perwersji przed Bogiem, i chce aby zachowanie  pracownika zostało napiętnowane i ukarane.

– Kiedy zobaczyłem, że liże on penisa wielbłąda, to on powiedział mi, że pije jego spermę, aby wyleczyć infekcję jamy ustnej – wyjaśnił pracodawca sędziemu. – Zapytałem go, gdzie słyszał, że połknięcie spermy wielbłąda jest  lekarstwem na wszystko. Wtedy zaczął płakać i przyznał, że po prostu lubi ten smak. Wtedy wezwałem policję – dodał szef zoofila.

Po przesłuchaniu przez sędziego, oskarżony przyznał się, że nie był to jego pierwszy taki czyn, ale już wielokrotnie brał udział w takich działaniach.

Sędzia Muhammad El Fehdi wyraził moralną dezaprobatę wobec czynu oskarżonego:-  Jaki wstyd musi  przeżywać twój ojciec i matka muszą być i jak bardzo trzeba żałuje, że urodziła syna, który lubi pieszczoty genitaliów wielbłądów.

Rodzice Al-Rashidi również prosili sędziego, aby wymierzył ich synowi surową karę, aby powstrzymało go to przed popełnieniem podobnego  przestępstwa.

– Muszę żyć we wstydzie, że mam syna, który lubi wkładać w usta wielbłądzie penisy, może ta kara go przestraszy –  mówiła matka zoofila do sędziego.

uzi

 

Zobacz również: