Profesor uniwersytetu wzywa do wymordowania wszystkich białych ludzi

1
Uniwersytet Południowej Kalifornii zatrudnia profesora, który otwarcie wzywa do holokaustu wszystkich białych ludzi w Ameryce.
Charles HF Davis twierdzi, że biała rasa musi być zniszczony. Wizyta na jego profilu na Twitterze pokazuje, że jest on wypełniony rasistowską nienawiścią do białych ludzi.
Tło na profilu Davisa stanowi komiksowy rysunek czarnoskórej kobiety, która strzela do białego mężczyzny z twarzą świni.
Wcześniej Davis stwierdził: „białość i biała supremacja muszą być, w każdy sposób, niszczone”.
W jednym z tweetów pochwalił „białe ludobójstwo”, którego orędownikiem jest także profesora George Ciccariello-Maher , który co prawda sam jest białym, ale oznajmił, że wszystko co chce dostać na Boże Narodzenie, to „ludobójstwo białych”. Ciccariello-Maher dodał też, że masakra białych podczas rewolucji w Haiti była „naprawdę dobrą rzeczą”.
Charles HF Davis w odpowiedzi na to napisał „w pełni popieram, to była rzeczywiście dobra rzecz”
.Davis wielokrotnie sugerował, że przemoc jest dobrym sposobem walki z białymi. Jednocześnie ostrzega, że uczelnie powinny „oprzeć się mowie nienawiści” i dodaje, że jest to uzasadnione, ponieważ mowa nienawiści jest „brutalna i wzywa do przemocy, której nie potrzeba w kampusach”.
ode

1 KOMENTARZ

  1. Dobrze, ale niech od razu wracaja na drzewa, bo korzystaja z dobrodziejstw cywilizacyjnych nie czarnych, a własnie białych. Jeżeli to prawda, co pisze, to już nie jest rasizm, tylko nazizm w czarnoskórej wersji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ