Ciężarówki to już przeszłość! ISIS ma nową, SZOKującą metodę aby podbić Europę?

3

Państwo islamskie (ISIS) wysyła obecnie apele do swoich zwolenników na Zachodzie, aby Ci zatruwali żywność w supermarketach cyjankiem.

Mowa o grupie SITE Intel, która informuje o tym w wiadomości, wymienianej między innymi przez włoską agencję prasową ANSA:W ciągu ostatnich kilku godzin kanały IS ogłosiły wezwania do ataków na Europę, Rosję i Stany Zjednoczone, z okazji islamskiego „Święta Ofiar” Eid al Adha.”
Potencjalni napastnicy mają zatruwać żywność przeznaczoną do sprzedaży w marketach za pomocą trującego cyjanku.

Organizacja terrorystyczna przygotowała się na to i wykorzystała więźniów do eksperymentowania z różnymi chemikaliami i toksynami, w wyniku których wielu z nich poniosło bardzo bolesną śmierć.

Jak podaje The Times, islamscy terroryści używali jeńców jako „królików doświadczalnych”. Przeprowadzali eksperymenty z bronią chemiczną w celu zaplanowania ataków na Zachodzie, czego dowodem są dokumenty znalezione w Mosulu. Zawierają one szczegóły dotyczące testów, które doprowadziły do ​śmierci więźniów. Zostały one odkryte w styczniu na uniwersytecie w Mosulu, który został odzyskany przez irackie siły specjalne. Dokumenty zweryfikowane zostały przez siły Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, a następnie szczegółowo opisane przez The Times w raporcie opublikowanym w sobotę.

Więźniom podawano jedzenie i wodę zanieczyszczoną poprzez spryskiwanie chemikaliami. USA i Wielka Brytania obawiają się, że te same metody mogą być stosowane na większą skalę- w celu zanieczyszczenia żywności na Zachodzie.

mb

3 KOMENTARZE

  1. syrop konopny z Rokitnikiem . W owocach rokitnika kryje sie ogromna moc witamin witaminy A rokitnik zawiera trzy razy więcej niż marchew, wit. E w rokitniku cztery razy więcej niż w pestkach słonecznika a wit . C jest dziesięć razy więcej niż w pomarańczach wit .C w rokitniku jest niezwykle trwała na obróbkę termiczna niż w innych owocach wit . K w rokitniku jest więcej niż w czarnej pożyczce , jarzębinie pospolitej czy dziękuje róży . Rokitnik bogaty jest w minerały i składniki tj flanowidy , kwasy tłuszczowe , karatenoidy , sterole więcej dowiecie sie na http://www.konopiafarmacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ