Zamordowali lekarkę, teraz usuwają wyniki jej przełomowych badań z sieci

15

W kilka dni po tajemniczej  śmierci Ann Boroch, lekarki  holistycznej i  autorki poradników o zdrowiu, wyniki jej badań są usuwane z Internetu. Wygląda na to, że jej wrogowie chcieli zabić nie tylko ją, ale także zniszczyć jej dorobek. Czy stoi za tym przemysł farmaceutyczny?

Ann Boroch, została znaleziona martwa w Los Angeles w czwartek, 3 sierpnia. Lekarz stwierdził, że kobieta popełniała  samobójstwo, wieszając się w swoim garażu. Jednak nikt z jej rodziny i przyjaciół nie wierzy, aby Ann zabiła się z własnej woli. Była osobą szczęśliwą, zdrową, miała wiele planów.  Prawdopodobnie jej śmierć jest dziełem „seryjnego samobójcy”, który ma na sumieniu blisko osiemdziesięciu holistycznych lekarzy oraz badaczy. Wszystkich ich znaleziono martwych w ciągu ostatnich 18 miesięcy.

Wszyscy oni kwestionowali skuteczność medycyny konwencjonalnej a zwłaszcza terapii farmaceutycznych. Ich śmierć nie jest  zapewne przypadkowym zbiegiem okoliczności. Ludzie ci, w tym Ann Boroch, narazili się potężnemu lobby farmaceutycznemu. Oni i ich badania stanowili dla przemysłu farmaceutycznego realne zagrożenie.

LOS ANGELES: Tajemnicza śmierć lekarki walczącej z przemysłem farmaceutycznym! To 60 ofiara w ciągu 1,5 roku

Ann Boroch nie tylko musiała ponieść śmierć, ale także jej prace na temat zdrowia i leczenia chorób muszą zginąć, być wymazane z ludzkiej świadomości. Pozostawiona przez nią wiedza dla niektórych jest bardzo groźna.

Już teraz wiele jej przełomowych badań, prowadzonych przez  dziesiątki lat, jest usuwanych z Internetu. Zaledwie kilka dni po tym, jak Boroch została znaleziona martwa. Wiele z jej  stron internetowych, wypełnionych informacjami o metodach leczenia, zostało już zlikwidowanych, a tajemnicze siły próbują wymazać jej nazwisko z Internetu.
erol

15 KOMENTARZE

 1. Biznes farmaceutyczny jest nie zbadany którym z najbardziej dochodowym jest i legalnym wśród pozostałych. Jak by wymyślić lek na raka to umarło by się od razu z rąk aptekarzy itd.

 2. tak zgadza się tak samo z konopiami zostały obwiane złą sławą jednak Konopie mają już swoją długą historię jako, jednej z najznamienitszych roślin leczniczych na świecie. Historia ta obalona została na początku XX wieku przez nagonkę o jej właściwościach odurzających. Jednak nie da się zaprzeczyć jej właściwości leczniczych i właśnie nadchodzi jej druga młodość! Konopie na nowo wracają do łask jako rośliny z niezwykłymi właściwościami dla ludzkiego zdrowia! Poznaj właściwości Cannabinoidów, substancji zawartych w roślinach Konopi, a w szczególności Cannabidiolu CBD, najważniejszego z nich. W naszych produktach nie ma substancji psychoaktywnych THC! godne polecania są ekstrakty konopne CBD + CBDA więcej tu … https://konopiafarmacja.pl/wyroby-z-konopii/17-konopny-ekstrakt-cbd-6.html

 3. Ja pracuję w banku to Wam powiem ze, mamy klientów z branży farmaceutycznej to mają wpływy po 500tys zł premii kwartalnych. Także to o takie pieniądze idzie walka. Nikt z nimi nie wygra

  • Sama sobiepracujesz dla mordercow i zlodziei. Więc może popatrz na swoje podwórko. Uważasz że twój bandycki.pracodawca Ci za mało płaci za okradanie ludzi? Napewno.masz słuszność. Bo banksterzy z górnej półki wykorzystują takich jak ty to robienia miliardowych interesów, a wam płacą ochłapy za niszczenie rodaków. Nie ma znaczenis kto ile zarabia tylko czy jest uczciwy i niSam.pracujesz dla mordercow i zlodziei. Więc może popatrz na swoje podwórko. Uważasz że twój bandycki.pracodawca Ci za mało płaci za okradanie ludzi? Napewno.masz słusxność. Bo banksterzy z górnej półki wykorxystują takich jak ty to robienia miliardowych interesów, a wam płacą ochłapy za niszczenie rodaków. Nie ma znaczenia kto ile zarabia tylko czy jest uczciwy i nie robi tego kosztem społeczeństwa.

 4. My z nimi wygramy świadomością, gdy sami zaczniemy się leczyć. Wg Ann Boroch grzyby candidia są w większośći przyczczyną chorób, a co np ubija candidię? czosnek niedźwiedzi, w innym artykule zachwalany jako lepszy niż zwyczajny czosnek. Trzeba też zabezpieczyć tą wiedzę która jest niech te zabójstwa nie pójdą na marne i jeszcze szybciej obudzą ludzi. Gdyby Big Pharma nie bała się niszowej populacji ludzi świadomych nie działała by tak drastycznie

 5. Zwapnia się nam szyszynkę w naszym mózgu abyśmy byli durni jak kołki. Proszę sprawdzić za co odpowiada ten organ w naszym ciele. Podaje się aluminium i fluor we wszystkim co „zdrowe” i modne. Oczyszczajmy się z tego syfu i zadbajmy o zdrowie. Nikt nie będzie musiał łykać ich badziewia. Ja używam pasty bez fluoru, z aloesem i propolisem, piję miąższ aloesowy, jem czosnek z tymiankiem, kurkumę. Oczyszczam się co pół roku korzystając z naturalnego zestawu C9. Wszystko kupuję tutaj (bit.ly/-15procentNaWszystko). Na prawdę warto być świadomym i żyć zdrowo!

 6. Kuzynka mojego wujka miała przyjaciółkę, której mąż miał żonę z pierwszego małżeństwa, której bliźniaczka pracowaław jednej z korporacji należącej do Big Pharmy. W sekrecie powiedziała ona swojej siostrze, że przyczyną większości chorób nowotworowych jest składnik z otoczki kapsułek pozyskiwany z komórek łącznych dorosłych płodów zwierząt, z którymi dzielimy większość naszego genomu – i tak popatrzyłam dookoła, i zwróciłam na to uwagę- i rzeczywiście ile osób z rakiem, które nigdy nie połknęły żadnej pigułki znacie?

 7. Tam są za duze poeniadze. Nikt nie chce wymyśleć lęku np. Na cukrzycę bo pompy igły glukometry i całą obsługą chorych daje tyle kasy ze wynalazca by się bał o własne życie.

 8. lek na cukrzycę K2 500 dziennie zero sztucznych słodzików cukrów złożonych zero napojów gazowanych soków z kartoników cukier tylko z owoców .co 2 godziny warzywa +owoc .. na raka witamina D3 utrzymywać bardzo wysoki poziom 25(oH)D powyżej 40 a najlepiej 50 !!! z nowotworem powyżej 50ciu.

 9. Tu co niektórzy mówią o jakimś biznesie. Ludzie opamiętajcie się, to jest biznes kiedy seryjnie mordują lekarzy i masowo ludzi ?! Jaka stoi za tym motywacja ? To są ludzie ? Do dziś pamiętam wywiad z wysokim rangą agnetem CIA, który opublikowano dopiero po jego śmierci ( nie miał rodziny ). W trakcie wywiadu mówi że mając kontakt z elitą tego świata spotkał się z myśleniem całkowicie obcym człowiekowi, że to było tak nieludzkie , że nie mógł uwierzyć że to ludzie.

 10. No to jak jest „Ann Boroch, znany autorytet medycyny holistycznej, została znaleziona martwa 1 sierpnia,” a powyżej 3 sierpnia czy to promocja książki ??? Zasadnicza rozbiżność – proszę o wyjeśnienie !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ