MERKEL NIE WYŁĄCZYŁA MIKROFONU: Nieformalna rozmowa Trumpa, kanclerz Niemiec i Tuska

21

Podczas szczytu G20, w sobotę rano,  Donald Trump wziął udział  w  krótkiej, prywatnej rozmowie z Angelą Merkel i Donaldem Tuskiem. W czasie, której kanclerz Niemiec zapomniała wyłączyć mikrofon. O czym rozmawiali usłyszeli wszyscy dookoła.- podaje brytyjski Sunday Express.

 Nieformalna rozmowa między europejskimi przywódcami a prezydentem Stanów Zjednoczonych miała miejsce na  marginesie szczytu G20, w sobotę rano. ​Angela Merkel początkowo próbowała urzec prezydenta USA, komplementując go na za jego przemówienie w Polsce, na kilka dni przed światowym szczytem w Hamburgu. Merkel bardzo usilnie próbowała nawiązać kontakt z Donaldem Trumpem, gdy on tymczasem  naśmiewał się z UE.

Także Donald Tusk pochwalił  Trumpa za – jak to ujął – „najlepsze przemówienie”.

Po czym Angela Merkel dodała:  – Tak, to było fantastyczne. Nie rozumieliśmy dlaczego czekaliście z tym do Warszawy. Miło byłoby to zrobić w Brukseli, czyż nie?

Zanim Trump odpowiedział, Tusk zażartował: – To  był prezent specjalnie dla mnie.

Prezydent Trump zignorował to i stwierdził:  – Cóż, ważne jest gdzie i do kogo się przemawia, to pomaga, gdy jest tłum tak kochający, jak w Warszawie. Tam były ogromne tłumy wspaniałych ludzi. – stwierdzi, nawiązując w ten sposób zapewne do przyjęcia go w Hamburgu i w Brukseli w maju tego roku.

Po tej wymianie zdań, niezbyt udanej dla Merkel, uznała ona, że musi uciekać przed tym co może jeszcze usłyszeć od Trumpa, pytając: – Więc gdzie są moi chińscy znajomi, czy poszli do pokoju?

– Chiny są nieobecne, ani w pokoju, ani na świecie. – rzucił Trump

I na koniec zapytał  Tuska, czy orientuje się w ogóle, jaki był temat sesji G20.

– Migracja – opowiedział niepewnie Tusk, i dorzucił po polsku – Będzie co wspominać!

I na tym rozmowa się skończyła.

jes

21 KOMENTARZE

 1. Lokaje Europy , właściciele III RP, medialne kacyki, skretyniali celebryci, przepłaceni komedianci i artyści, jak i zwykłe sprzedawczyki tracą resztki zdrowego rozsądku, a zwłaszcza społeczne poparcie popadają w coraz większą frustrację i paniczny strach przed odpowiedzialnością.
  Przez lata Polską rządziła banda złodziei !
  „PO było grupą przestępczą!”
  Nocne koszmary w PO i właścicieli III RP. „Nietykalni” i ”święte krowy” potwornie „ryczą” .
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

  • HITLER’S 2012 TESTIMONY

   In front of the MOSFILM camera interview Hitler calls himself a savior of Europe.
   You may find it in the movie WHITE TIGER, produced with the State financial support of the Ministry of the Russian Federation.

   It is no less incredible than the 1974 Hennecke Kardel’s book ADOLF HITLER FOUNDER OF ISRAEL.

   You need to judge both!!

   TESTIMONIAL:

   “…. We’ve known each other too well for too long, too much ties us together, for me to hide my thoughts from you.
   The war has been lost. I know that. It’s not just simply lost. Europe has been routed.
   But can you possibly imagine what tomorrow will bring?
   A unhappy Germany!
   They will blame her for all mortal sins. The German people will be scapegoat for everything.
   Thousands of book will be written, thousands of ridiculous documents will be found, hundreds of memories thought up, and we, Germany and I, will be brought before the world like unprecedented monsters of humanity, like devils incarnate!
   But we simply found the courage to carry out what Europe dreamed of doing.
   We said, since you’re thinking about it, let’s once and for all just do it! It is like surgical operation. It is painful at first, but then the body heals.
   Didn’t we bring about the secret dream of every European citizen? Wasn’t that the principle behind our victories?
   After all, everyone realized:
   The things they were afraid to tell even their own wives, we announced clearly and openly, as befits a courageous and whole people.
   They never loved the Jews!
   Their whole lives, they were afraid of Russia, that somber, glooming country in the east, that centaur wild and alien to Europe!
   I simply said, let’s solve these two problems, let’s solve them once and for all!
   Did we really come up with something new? No!
   We simply brought clarity to these questions for which all Europe was seeking clarity.
   That is all!
   As long as the earth revolves around the sun, as long as cold and heat, storms and sunshine exist, there always be struggle, including struggle among people and nations.
   If people were to live in heaven, they would rot.
   Mankind became what it is thanks to the struggle.
   War is a natural, ordinary thing. War is eternal and everywhere. It has no beginning and no end. War is life itself. War is the original human state.”

  • Lewackie szczury wy to dopiero jesteście zakłamani aż mdli mnie na wasz widok , Środy, Wielgusy, i inne PO- komusze śmieci czas was już zutylizować i wywieźć na śmietnik historii tam będzie wasz koniec.!!!

  • Szczekać sobie można i pieprzyć te swoje POkrętne brednie do czasu – tylko czy warto?. Prawo i Sprawiedliwość, przy wsparciu uczciwych obywateli, wymiecie waszych POpapranych mocodawców na śmietnik. Tam miejsce PO i wszystkich zwolenników bezprawia i rozkradania majątku narodowego. Nie ma odwrotu, koniec państwa teoretycznego i trzeba się decydować z kim komu po drodze.

 2. a POmroczny jasny w gdańskim szpitalu 🙁
  przestraszył się Guzikiewicza ?
  czy
  zawiódł go Trump, że nie chciał z nim rozmawiać w 4 oczy bez tłumacza?
  (*) RIP Lechu

 3. JA WAM WSZYSTKIM DAM MIGRACJĘ … PRĘDZEJ TRAMP DOGADA SIĘ Z PUTINEM NIŻ Z EUROPĄ JAK WIDZĘ … ZOSTANIECIE SAMI ZE SWOJA MIGRACJĄ DROGIE NIEMCY …

 4. A co ma PiS i PO wspolnego z sytuacja zaistniala w tym artykule, ktora i tak nie miala miejsca? Fake news wiec ńie wiem po ch.j sie blotem obrzucacie jak nie ma takiej potrzeby?

 5. Ale nie podaliście, że Trump stwierdził, że Polacy dali się mu kupić obiecankami i nie musiał nic konkretnego obiecać oprócz podwyżki gazu który będziemy u nich kupować?

 6. Dlaczego nie wykorzystujemy sytuacji jeżeli będziemy mówić wspólnym językiem to nawet obiecanki można wymusić.
  W Polsce to nawet ” ANIOŁ” zgłupieje – tyle przeciwnych zdań z opluwaniem się nawzajem

 7. Jak dla mnie takie „przecieki” to albo na zamówienie konkretnych polityków lub mediów a to co się na prawdę mówi nikt nie słyszy a przynajmniej słyszeć nie powinien. Może warto spojżeć tak Merkel i Tusk są w kieszeni u Soroza. Duda jest zięciem Kornhausnera a Trumpa córka jest żoną Jareda Kushner (od 2017 doradcy prezydenta USA). Gdy niejaki Tomasz Lis w Nesweeku próbował zaatakować teścia prezydenta RP wszelakie związki i lobby Żydowskie uznało go za antysemitę i oficjalnie Lis wielokrotnie za to przepraszał a nieoficjalnie nie wiadomo co mu szef powiedział fakt faktem pare miesięcy temu wyszło na jaw że Lis nie tworzy samodzielnie tylko dostaje wytyczne z centrali (czyżby aby uniknąć kolejnej wtopy). Rodzi się pytanie po co to nagłe wzmacnianie Polski czy czasem nie jest to kolejny ruch jak było z GROMem, który służył do przerzutu Żydów z Rosji?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ