Najnowsze statystyki pokazują, że pojęcie „obcokrajowcy popełniają przestępstwa” nie jest tylko hasłem prawicy, ale niezaprzeczalną prawdą.

Według najnowszych danych, w Szwecji, 92% wszystkich gwałtów popełniają  migranci. 100 procent  brutalnych gwałtów z pobiciem ofiary, jest  także popełnianych  przez tzw. uchodźców.

Dziesięć pierwszych miejsc na liście gwałcicieli zajmują przedstawiciele następujących krajów: 1. Irak, 2. Afganistan, 3. Somalia, 4. Erytrea, 5. Syria, 6. Gambia, 7. Iran, 8. Palestyna, 9. Chile, 10. Kosowo.

Jeśli chodzi o ilość gwałcicieli wśród ludności danej narodowości, to imigranci popełniają potwornie nieproporcjonalną liczbę gwałtów. Na przykład Ci afgańskiego pochodzenia są 79 razy bardziej skłonni do gwałtu niż ci, którzy mają oboje rodziców Szwedów.

Tak zresztą jest  w całej Europie, a w szczególności w Skandynawii.  W Danii w ciągu minionego roku tempo gwałtów wzrosło o 163 procent.
Policja norweska udostępniła statystyki pokazujące, że 100 procent  gwałtów w Oslo popełnianych jest przez cudzoziemców- głównie uchodźców.

Ale nie tylko  Skandynawia ma ten problem. Każdy kraj, który zaakceptował masowy napływ imigrantów, przeżywa fale gwałtów. Tak jest w Austrii, Francji, Niemczech, czy w Wielkiej Brytanii.

Polska jeszcze broni się skutecznie przed tym zalewem zła. Oby jak najdłużej.

jes