22 czerwca w warszawskiej Kinotece odbył się kolejny wieczór filmowy. Tym razem panie świetnie bawiły się podczas przedpremierowej projekcji filmu „Miłość aż po ślub”. Pokaz poprzedziło urocze spotkanie z aktorką Andżeliką Piechowiak.

Czwartkowe spotkanie z humorem poprowadził dziennikarz i recenzent muzyczny Paweł Sztompke. Andżelika Piechowiak opowiedziała o doświadczeniach aktorskich – zarówno filmowych, jak i teatralnych. Aktorka podzieliła się wrażeniami z pracy przy najnowszym, hitowym spektaklu w Teatrze Capitol „Skok w bok”, gdzie gra jedną z głównych ról. Na szczęśliwców czekały zaproszenia do teatru na tę sztukę.

Po projekcji niezwykle zabawnej francuskiej komedii „Miłość aż po ślub” na gości czekało wiele atrakcji – m.in. losowanie cennych podarunków od partnerów oraz poczęstunek. By gość specjalny i zgromadzone panie dobrze się bawiły, zadbała marka BRITOP Lighting, producent i dystrybutor oświetlenia stworzonego w oparciu o najnowsze trendy i nowoczesne technologie. Andżelika Piechowiak stała się właścicielką designerskiej lampy tej marki. Wśród partnerów znaleźli się także m.in. polska marka Adriana Furniture, specjalizująca się w nowoczesnych i funkcjonalnych meblach tapicerowanych, Home Concept – komfortowe centrum wyposażenia wnętrz w Warszawie i Katowicach oraz Endo – producent pięknych i wygodnych ubranek dla dzieci. Wsparciem medialnym wydarzenia zajmuje się agencja PR OKK!

Zobacz również: