Muzułmanin zgwałcił Niemkę: to co jej zrobił przyprawia o wymioty

10

26-letni muzułmanin z Afganistanu zgwałcił w odrażający sposób 60-letnią kobietę. Zaczepił ją gdy siedziała samotnie na ławce w parku, i bezceremonialnie zaproponował jej  seks oralny. Gdy kobieta odmówiła złapał ją za ramię, rzucił ją w krzaki i zrobił co chciał.

Dochodziła godzina 11., gdy 25-letni Afgańczyk zaczepił kobietę w niemieckim Eichstätt. Chciał aby zgodziła się na seks oralny. Gdy zdecydowanie odmówiła, wówczas zgwałcił ją analnie, zasłaniając jej usta, aby nie mogła wezwać pomocy. Dzikiego muzułmanina nie powstrzymał nawet fakt, że w czasie gwałtu kobieta wypróżniła się. On robił dalej swoje, na nic nie zważając. Potem po prostu zostawił ją w krzakach i poszedł sobie dalej.

Ofiara spędziła dziesięć tygodni w szpitalu psychiatrycznym i nadal ma koszmary spowodowane gwałtem. Na szczęście dowody DNA doprowadziły policję do gwałciciela. Dzień po gwałcie został aresztowany w mieszkaniu swojego przyjaciela w Saarland.

Gwałciciel  i jego przyjaciele, próbowali winę za brutalny gwałt na 60-latce zrzuć na alkohol, którym Afgańczyk upijał się od czasu  wypadku rowerowego, jakiemu uległ w 2014 roku. Rzekomo wypijał dziennie jedną a nawet dwie butelki wódki lub whisky. I z tej przyczyny nie bardzo wiedział co się z nim dzieje. W dniu gwałtu był ponoć totalnie pijany. Nie potrafił powiedzieć w sądzie, dlaczego zgwałcił kobietę. Jak mówił, w wyniku spożytego alkoholu, jego seksualne pragnienie było nie do ogarnięcia.

Za ten ohydny czyn został skazany tylko na pięć lat pozbawienia wolności. Prawdopodobnie uniknie też deportacji.

exi

10 KOMENTARZE

 1. Ech. Tendencyjnie pisane. Pewnie, że gwałt jest zły. Ale pisanie o nim w ten sposób…

  Oczywiście uważamy, że takich ludzi należy zamykać z dużymi wyrokami. Ale też, że należy przeprowadzić śledztwo. Bo jednak to nie jest tak, że każdy podany o gwałt to gwałciciel. Zdarzają się pomówienia. Czy inne wypadki dziwne.

  Nie wiemy nic tak naprawdę ważnego w tym temacie. Nic co jest ważnego przy takich sprawach. Wiem, że ten komentarz może wywołać falę krytyki, ale sprawdźcie co po za DNA sprawdza się w takim przypadku w Polsce. I tego nie ma podanego w artykule. Dla tego uważamy, że jest tendencyjny i niedokładny.

  PS. Ogólnie też nam się nie podoba fala islamizacji i cieszymy się, że nie wpuszczono pseudo uchodźców do Polski.

  • Człowieku, jeżeli myślisz, że policja udzieliłaby mediom szczegółowych informacji na temat przeprowadzonego śledztwa, to albo masz 7 lat, albo jesteś bardzo naiwny.

 2. „próbowali winę za brutalny atak zrzuć na alkohol, którym Afgańczyk podobno koił cierpieniem, z powodu wypadku rowerowego” – czy to po polsku?

 3. może Niemki takich lubią, bo Makrela tak chętnie ich sprowadza , być może , aby zaspakajali samotne starsze Niemki, a ten pewnie za bardzo śmierdział wódą, w przeciwnym razie byłby OK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ