Z myślą o emerytach Ukraina zalegalizuje prostytucję i narkotyki

3
195

Galina Tretjakowa, prezes Ukraińskiej Federacji Ubezpieczeń, zaproponowała legalizację prostytucji, narkotyków i hazardu – informuje portal-  lb.ua. Miałoby to jej zdaniem wpłynąć na  poprawę  ukraińskiego  funduszu emerytalnego.

Jej zdaniem pieniądze na wdrożenie oszczędnościowego elementu systemu emerytalnego się znajdą: – Bardzo często słyszałam, że nie mamy na to pieniędzy w budżecie państwa. Można zrekompensować to poprzez legalizację działań, które nie zostały zalegalizowane i nie przynoszą dochodu do budżetu. Mam na myśli, może prowokacyjnie, prostytutki, broń, hazard, uprawę i sprzedaż marihuany –  stwierdziła Tretjakowa i dodała, że te „branże” doskonale radzą siebie w szarej strefie, gdzie nie są jednak obłożone podatkami.

–  Ludzie, którzy w nich pracują, nie odprowadzają składek do funduszu emerytalnego – zauważyła Galina Tretjakowa.

Według Europejskiego Departamentu MFW Ukraina ma poważne problemy z systemem emerytalnym. Podniesienie emerytur jest istotnym warunkiem dalszej współpracy z Ukrainą.

ns

3 KOMENTARZE

  1. Nie ma siły ludzkiej, zdolnej przeszkodzić temu, ażeby oderwana od Rosji i przekształcona na niezawisłe państwo Ukraina stała się zbiegowiskiem aferzystów całego świata, którym dziś bardzo ciasno jest we włas­nych krajach, kapitalistów i poszukiwaczy kapitału, organizatorów przemysłu, techników i kupców, speku­lantów i intrygantów, rzezimieszków i organizatorów wszelkiego gatunku prostytucji: Niemcom, Francuzom, Belgom, Włochom, Anglikom i Amerykanom pośpieszyliby z pomocą miejscowi lub pobliscy Rosjanie, Polacy, Ormianie, Grecy, wreszcie najliczniejsi i naj­ważniejsi ze wszystkich Żydzi. Zebrałaby się tu cała swoista Liga Narodów…

    Te wszystkie żywioły przy udziale sprytniejszych, bardziej biegłych w interesach Ukraińców, wytworzyłyby przewodnią warstwę, elitę kraju. Byłaby to wszakże szczególna elita, bo chyba żaden kraj nie mógłby poszczycić się tak bogatą kolekcją międzynarodowych kanalii.

    Ukraina stałaby się wrzodem na ciele Europy; lu­dzie zaś marzący o wytworzeniu kulturalnego, zdrowego i silnego narodu ukraińskiego, dojrzewającego we własnym państwie, przekonaliby się, że zamiast własne­go państwa, mają międzynarodowe przedsiębiorstwo, a zamiast zdrowego rozwoju, szybki postęp rozkładu i zgnilizny.
    Dmowski był Mega Geniuszem !!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ