Kolekcja SEED inspirowana naturą – nowość w ofercie Kinderkraft

Marka Kinderkraft poszerzyła swoją ofertę o nową linię produktów przeznaczonych dla najmłodszych odbiorców. Kolekcja SEED bazuje na prostocie i subtelności, jej nazwa nawiązuje do symbolu narodzin, podstaw życia, nowych możliwości. 5 nowych produktów (GINO – multimedialny bujaczek, UNIMO – wielofunkcyjne rozwiązanie, krzesełko TUTTI 4w1 oraz bujaczki FELIO i NANI) daje rodzicom szerokie możliwości odpowiedniej pielęgnacji maluchów.

Ziarno (ang. SEED) to symbol życia, jest ogniwem łączącym minione oraz przyszłe pokolenia. Nawiązanie do symboliki ziarna widoczne jest we wszystkich wizualnych elementach kolekcji SEED: od stonowanych barw, przez łagodnie kształty, po delikatne desenie. Kolekcję tworzy 5 produktów, które ułatwią opiekę nad dzieckiem, gdyż są przyjazne maluchom, przyjemne w dotyku oraz wygodne w użytkowaniu. Co więcej, dzięki unikatowemu wzornictwu, kolekcja SEED jest również gustownym wyposażeniem każdego wnętrza.

GINO – multimedialny bujaczek z funkcją leżaczka

Bujaczek obraca się o 180° w dowolnej pozycji, a kojące bujanie możliwe jest w 4-stopniowym zakresie prędkości. GINO wyposażono w czujnik umożliwiający wykrycie ruchów dziecka, dzięki czemu funkcja bujania może zostać automatyczne zatrzymana, gdy dziecko zaśnie lub po 10, 20 lub 30 minutach. Miękka poduszeczka pod główkę oraz pasy bezpieczeństwa sprawiają, że maluch stale przebywa w naturalnej, prawidłowej pozycji, niezależnie od kąta nachylenia oparcia (3 poziomy). Stabilność gwarantują natomiast podkładki antypoślizgowe. Bujaczek GINO wyposażony jest w karuzelę z trzema zabawkami i kolorowymi światełkami, może odtwarzać osiem różnych melodii (z możliwością regulowania głośności), a intuicyjny panel sterowania ułatwia sterowanie wszystkim funkcjami. GINO jest też wyposażony w funkcję hologramu, można do niego podłączyć smartfon i odtwarzać dziecku ulubione melodie lub bajki. Bujaczek jest łatwy do złożenia i przechowywania, w zestawie nabywca otrzymuje adapter sieciowy, który może być używany zamiennie razem z 4 bateriami 1,5V oraz moskitierę, dlatego sprawdzi się nie tylko w domowym zaciszu, ale także na świeżym powietrzu. Bujaczek może pełnić również funkcję leżaczka, ponieważ ma zdejmowane siedzisko.

UNIMO – dopasuje się do potrzeb dziecka

Łączy w sobie 5 funkcji: łóżeczka, kołyski, leżaczka, bujaczka i krzesełka dziecięcego. Produkt można ustawić pod trzema różnymi kątami (w pozycji siedzącej, półleżącej i leżącej) oraz w dwóch trybach pracy: w pozycji stabilnej lub w trybie bujania. UNIMO jest bardzo łatwy w składaniu i rozkładaniu, dlatego szybko dopasowuje się do potrzeb dziecka i rodzica. Dzięki miękkiemu i wygodnemu materacowi oraz 3-punktowym pasom bezpieczeństwa produkt zapewnia maleństwu komfort, niezależnie od jego pozycji. Atrakcyjność urządzenia podnosi pałąk (który z łatwością można odczepić) z trzema zabawkami: szeleszczącą, piszczącą i pełniącą funkcję uchwytu/gryzaka. Zabawki pobudzając zmysł dotyku i słuchu stymulują do działania, dlatego przyczyniają się do rozwoju wyobraźni i koordynacji ruchowej dziecka. UNIMO jest wyposażony w daszek oraz moskitierę, dzięki czemu sprawdza się zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu.

TUTTI – beztroska radość z odkrywania nowych smaków

Krzesełko TUTTI 4w1 zapewnia odpowiednią pozycję i wygodę podczas karmienia. Jego zaletą jest błyskawiczna zmiana funkcji krzesełka. TUTTI 4w1 doskonale sprawdza się na różnym etapie rozwoju, z powodzeniem może być wykorzystywany od 6. miesiąca do 4 roku życia. W przypadku najmłodszych dzieci najlepiej sprawdzi się wysokie krzesełko na długich nóżkach, natomiast w późniejszym okresie rozwoju – klasyczne krzesełko dziecięce. Co istotne, TUTTI można zdjąć z nóżek i przytwierdzić za pomocą pasów do każdego krzesła, dzięki czemu możliwe jest wspólne celebrowanie posiłków przy rodzinnym stole lub w restauracji. Krzesełko wyróżnia się możliwością dostosowania kierunku siedzenia. Obrotowe siedzisko umożliwia skierowanie krzesełka bokiem w prawo, bokiem w lewo, a nawet tyłem – ułatwiając karmienie niezależnie od lokalizacji. Bezpieczeństwo podczas jedzenia zapewniają 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz stabilne nóżki z podkładkami antypoślizgowymi. Krzesełko można również z łatwością złożyć i transportować lub przechować.

FELIO – bo wygoda dziecka jest najważniejsza

FELIO łączy w sobie funkcje leżaczka, bujaczka i krzesełka dla starszych dzieci (do 18 kg). Wyposażony jest w odpinany, miękki rożek z wysokiej jakości, delikatnych tkanin, którym można otulić dziecko. FELIO posiada 3-stopniową wibrację oraz 8 melodii (z 3-stopniową regulacją głośności), dzięki czemu umożliwia dziecku odbiór różnych bodźców, co pobudza jego rozwój. 3-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz płynna regulacja pochylenia oparcia (od pozycji leżącej do siedzącej) zapewniają dziecku bezpieczeństwo i komfort. FELIO wyposażony jest także w pałąk z 3 kolorowymi zabawkami, które wpływają na rozwój wyobraźni i koordynację ruchową dziecka. Jedna z nich szeleści, druga piszczy, a trzecia pełni funkcję uchwytu/gryzaka. Każda z nich pobudza zmysły dotyku i słuchu, zapewniając jednocześnie dziecku atrakcyjną rozrywkę w domu czy w podróży. Solidne wykonanie i lekka konstrukcja sprawiają, że FELIO można prosto złożyć i rozłożyć – wystarczy zaledwie kilka ruchów. Dodatkowo leżaczek jest kompaktowy, co ułatwia przechowywanie. Dzięki dołączonej moskitierze sprawdzi się również na świeżym powietrzu.

NANI – bujaczek dla najmłodszych dzieci

Bujaczek ma 3-stopniowy zakres prędkości bujania. Czasomierz umożliwia zaprogramowanie automatycznego wyłączenia urządzenia po 8, 15 i 30 minutach. NANI ma odpinany pałąk z zabawkami, którego wysokość można regulować i dostosować do wymagań dziecka. Maluch może dotykać szeleszczące i dzwoniące zabawki, co wpływa na rozwój jego wyobraźni i motoryki. Bujaczek ma 8 specjalnie dobranych melodii z możliwością regulacji głośności. NANI jest wyposażony w miękką i puszystą poduszeczkę chroniącą główkę oraz pasy bezpieczeństwa zapewniające dziecku odpowiednią pozycję i bezpieczeństwo. Stabilność gwarantują gumowe podstawki, uniemożliwiające przesunięcie bujaczka pod wpływem ruchu dziecka. NANI jest lekki, łatwy do złożenia, przenoszenia i przechowywania. W komplecie jest moskitiera, dlatego można go również wykorzystywać na świeżym powietrzu.